Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Co nosić: wintertime blues

Co nosić: wintertime blues

, który stwierdza, że ​​warunek pogody ponure, musi cię spadać?

Założię się, że zależy od tego, gdzie jesteś online?! W Chicago, ostatnie miesiące zamrożeniach temps zostawił mi czując się trochę pod pogodą. Jednak idealne kawałki szafy oraz najlepsza torebka może zdecydowanie rozjaśnić swój nastrój. Spojrzenie to łączy neutralne z silnymi wydrukami w celu wytworzenia stylowej wintertime blues wpłynął na zespół.

Rękawy dzwonek wracają w stylu, więc ten masywny pulower z Anthro jest absolutną zszywką. Sparuj go z dnem denimowym, a także trampki, aby wyprodukować nieskomplikowany wygląd. Kiedy dotyczy mody zimowej, warstwy są twoim najlepszym przyjacielem. Warstwowanie bluzy może być trudna. Więc trzymaj go podstawowy ze śmiałym szalikiem, a także ciężki płaszcz zimowy do modnej walki z zimnym zimnem. Drukowany szalik jest fantastyczną metodą, aby dodać trochę charakteru do stroju, więc idź dalej, a także wybierz wydruk, który kochasz.

Akcesoria są kluczem! Rzuć swoje wędkarstwo, a także oczywiście …..complete twój strój z najlepszą torebką! Mini-Lauren Crossbody w Blue Bayou jest absolutną potrzebą na zimę. Nie tylko cienie jest oszałamiający kolor, jednak również idealny rozmiar, aby doprowadzić do wszystkich podstawowych zasad zimnych. Regulowane paski sprawiają, że jest to fantastyczna sztuczka zmiany, czy wyjeżdżasz z biura na relaksującą kolację lub spacer po centrum miasta.

Bicie bluesa zimowego nigdy nie wyglądało lepiej.

Co nosić: wintertime blues autorstwa Brynn-Capella z kapeluszami haftowymi

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Styl Nowy Rok Rezolucje 16, 2015in “Akcesoria”
5 Wczesną wiosenną mody Tipsfebrew 11, 2016in “Torebki”
MIAMI Pattern Reportmarch 19, 2018In “Business”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *