Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Kolekcja Pineapple Gucci przedstawia zabawne podejście do słynnego GG Supreme

Kolekcja Pineapple Gucci przedstawia zabawne podejście do słynnego GG Supreme

Alessandro Michele na zawsze będzie znany jako jeden z wielkich zmieniaczy w modzie. Biorąc pod uwagę, że jego czas jako dyrektora kreatywnego w Gucci był znany ze swoich specjalnych projektów, często bawiąc się słynnymi kodeksami domów i modernizując je poprzez mieszanie estetyki. W swoim najbardziej obecnym podejściu do klasycznego domu wprowadza ananasa Gucci, który jest zabawną kolekcją elementów, które są częściowo kolegialne, częściowe streetwear.

Przedstawiamy kolekcję ananasa Gucci

Zaprojektowany, aby czuć się młodzieńczym, ale wyrafinowany, głównym celem tej kampanii jest męskie, ale ponieważ Gucci skłoniło się do znacznie większej płynności płciowej w ciągu ostatnich kilku lat, kolekcja może naprawdę spodobać się każdemu, kto. Rozpoznawane przez słynne Gucci GG Supreme Print i klasyczny pasek internetowy Gucci, torby i inne elementy z kolekcji są zestawione z ananasem i różą, definiując kolekcję i dodając zabawny, kolorowy element do klasycznego druku. Wyraźnie Gucci à la Alessandro Michele, gucci ananasa jest inspirowana warstwami broni szlachetnej i ich charakterystycznego elementu flag historycznych.

Pastelowy nadruk uzupełnia głębsze kolory niebieskiego i zielonego, kontrast między dwoma światami streetwearu i kultury kolegialnej. Ananas Gucci jest beztroski, zabawny i świeży, w tym szereg RTW i akcesoriów. Utwory są prezentowane w nowych obrazach kampanii stworzonych w celu przekazania ogólnego beztroskiego nastroju kolekcji. Po sprawdzeniu obrazów będziesz chciał zarezerwować wakacje jak najszybciej, a Gucci przyciąga torby, aby cię tam dostać. Kampania, która została nakręcona w hotelu Colony w Palm Beach, doskonale zawiera nastrój genialnym tłem, ożywiając jasne kawałki ananasa Gucci. Odkryj znacznie więcej poniżej.

Kupuj ananasa Gucci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *