Wykonywanie prostych Uchwały moda na 2021

To już koniec pierwszego tygodnia w styczniu, a także jeśli masz coś takiego jak ja w tym roku jeszcze nie zdobył jeszcze nowych uchwał roku, przynajmniej nie oficjalnie!

Tak w przeszłości, zrobiłem się „wypracować każdego tygodnia” zastawu lub „Dry stycznia”, jednak te nigdy naprawdę ostatni, jak również sprawa Chodźmy się z nim, są po prostu znacznie bardziej dokładny samych starych, dokładny samych starych uchwał , Więc pomyślałem, zróbmy uchwał w tym roku, które są o wiele łatwiejsze, metoda o wiele więcej zabawy, a także bądźmy szczerzy, wykonalne!

… Uchwały Oto mody!

Ale chciałem keep it simple, więc skupię się na mojej top 3! Te zawsze były częścią mojej rozmowy na wydarzenia w-osoby, więc jeśli rozmawiałeś ze mną najprawdopodobniej już puszki założenie, co mam do powiedzenia. Jeśli nie masz mnie zadowolony, mam nadzieję, że to pomoże w ogóle jak tak można wreszcie powiedzieć, trzymałeś prawda do swoich uchwał. Zacznijmy…

Rozdzielczość mody # 1: zaakceptować Kolor

Czy rozumiesz dokładnie, jak wiele razy słyszałem kobiety mówią, oh lubię tego koloru, więc będę po prostu ten czarny, wybiera wszystko. Fuj! to wszystko, co mam do powiedzenia. Oczywiście, że niezbędna nieco czarna torba jest w porządku, jednak nie trzeba polegać na nim w codziennej torbie przez cały czas. A poza tym wiesz, masz co najmniej 1-3 czarne torby w szafie już.

A po roku jakie mieliśmy, stan idę pogrubione. teraz silny nie musi oznaczać, jasny, nie tylko swoją podstawową neutralne. Istotnym jest, aby spojrzeć w szafie, jak również odkryć na 1-2 kolory (poza swoimi neutralnych oczywiście), które wyróżniają się. To może być zielony, niebieski, różowy, czerwony, żółty, pomarańczowy, również pojawi się obraz.

Teraz odkryć akcesoria w tym kolorze cieniu 1) Aby zrozumieć to będzie dopasować swój strój, a także 2) będzie to rozjaśnić nastrój praktycznie natychmiast.

Rozdzielczość mody # 2: Sklep rzetelny Marki

Dobrze, jeśli jesteś podobny do mnie, w niektórych przypadkach może się mylić, co termin „etyczny” naprawdę oznacza w odniesieniu do mody. Oczywiście, wiele odnoszą się do niego mówiąc przeciwko nie opłaca, a także przepracowaniem pracowników w ustawieniach fabrycznych. Jednakże interpretacja prowadzi dużą gamę odpowiedzi.

W końcu, istnieje kilka rzeczy możemy się zgodzić na. Nadszedł czas, aby położyć kres erze szybkiej mody. jak wszyscy jesteśmy za wspieranie działalności gospodarczej, które znacznie lepiej na ziemi, jak i ich pracowników, prawda!?! Dobra, z pewnością dotyczy to nas (Brynn Capella Torebki) Jednakże istnieje mnóstwo uczciwych marek tam, po prostu nie może odkryć je w centrum handlowym.

Oczywiście, może to być trudne, ponieważ wiele rzetelny czy trwałe marki może być bardziej kosztowne niż inne, jednak, że doprowadza mnie do Uchwały nr 3.

Rozdzielczość mody # 3: inwestować w wysokiej jakości Classics

Kiedy byłem młody, to zawsze o ile dokładnie huk mogę dla mojej złotówki. Jednak po tym, jak okazało 30, jak również wtedy 40 jak i tak dalej, zdałem sobie sprawę, że naprawdę pożądane moje produkty trwać znacznie więcej niż jeden sezon. Poza całą sprawę wysypisko śmieci, docenisz mając dobrze spreparowane klasykę w swojej szafie, produkty, które są odrębne (nie produkowane masowo), a także liczne Garner tak dużo więcej komplementów.

Zasadniczą tu nie skupia się na „trendy”, jednak to, co działa dla Twojego stylu życia, jak również swoje struktury ciała. jak również po prostu pamiętać, nadruki zwierzęce wykorzystywane do być trendy, teraz są na pewno klasyki!

Jeden z najlepszych części o modzie jest dokładnie, jak wiele radości można mieć z niej w dowolnym rodzaju życia. Ogólna koncepcja jest wszechstronność, wysoka jakość oraz styl.

Tak oto do 2021, może być jaśniejsze, znacznie bardziej zrównoważony, a także sprawiają, że rok do inwestowania w was.

Chcesz w sprzedaży sztuczka? Wskazówka zaawansowanie promocjach? a także nawet 10% na pierwszy zakup? Wskazanie się: TUTAJ

Lubimy znalezienie nowych przyjaciół!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Nowy Rok w stylu ResolutionsJanuary 16, 2015In „Akcesoria”
Dowiedz się, rosnąć, DiscoverSeptember 11, 2015In “Moda”
Chicago do Cali: Jestem gotowy 25 października 2016In “California”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *