Przedstawiamy Balenciaga Small City Bag

Balenciaga wprowadza nowy kształt w swoich ulubionych torbach motocyklowych co kilka sezonów, jednak nie mogę pamiętać, kiedy ostatni raz nowy Bal zachwycił mnie tak samo jak Balenciaga Mały mały Torba miejska. Wiosna jest tuż za rogiem (to wydaje się kłamstwem, jednak nie obiecujemy), co oznacza, że ​​wszyscy szukaliśmy jasnej torby, aby przynieść nasze niezbędne rzeczy, a także ten nowy projekt Crossbody Tylko bilet.

Ta torba została po raz pierwszy wydana jako Oriental Special latem, jednak teraz wszyscy możemy cieszyć się zminiaturyzowaną wersją Balenciaga Classic. Oczywiście naszą pierwszą troską było dokładnie to, jak nowa torba różni się od wielkości jego wielkości. Odkryliśmy praktyczne zdjęcie porównawcze poniżej na naszym forum, a nowa torba jest odnotowana jako 9,5 cala szerokości na 6,25 cala wysokości, a oryginalne stopnie o szerokości 15 cali, a także o wysokości 10 cali. Oznacza to, że proporcje dwóch worków są mniej więcej takie same, dzięki czemu nowa wersja jest prawdziwą „mini”.

Nowe małe miasto jest najmniejszym z obecnych głównych ofert Balenciaga, przydaremnia w nieco mniejszym rozmiarze (i nieco innej proporcji) niż pierwsza Balenciaga (co z kolei jest nieco mniejsze niż miasto Balenciaga, a także miasto Balenciaga, a także miasto Balenciaga. w formie.) Prawdopodobnie najciekawszym postępem jest włączenie paska crossbody, którego nie ma wielu starszych stylów Balenciaga, co umożliwia znacznie bardziej nowoczesny, wyluzowany styl zużycia. Nową torbę można uzyskać za 1295 USD przez Barneys w kolorze Sunshine Yellow poniżej lub za dokładnie taki sam koszt przez Mytheresę w koralowcu wyobrażonym powyżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *