Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Torba wiadra Chloe to badanie z blokady kolorów poszło nie tak

Torba wiadra Chloe to badanie z blokady kolorów poszło nie tak

Chloe Gabby Bucket Bag, 2395 USD za pomocą Saks

Należy zauważyć, że będziemy kontynuować, że ta kolekcja Chloe została zwolniona co najmniej jednego projektanta. Hannah MacGibbon, która była dyrektorem kreatywnym marki od kilku lat, była pokazana drzwi po tym, jak Chloe Fall 2011 została opóźniona. Inne tasowanie w szeregach marki nie zostały oczywiście ogłoszone, ale w oparciu o to, o ile lepsze akcesoria w Resort 2012 są wówczas z jesienią 2011 r., Można sobie tylko wyobrazić, że nastąpiło znaczący wstrząs.

Problem polega jednak na tym, że wciąż musimy czekać kilka miesięcy, aż pojawią się nowe rzeczy, podczas gdy torby takie jak Chloe Gabby Bucket Work wypełniają przestrzeń marki w sklepach towarowych. Panie, to torba na wybiegu. Ktoś umieścił to na wybiegu. Znam to już od prawie pół roku, ale umysł, wciąż oszałamia. Spróbuj i pamiętaj, że lepsze torby Chloe są za rogiem, panie. Niedługo tu będą.

Nie chcę zbyt mocno chodzić na tę torbę, ponieważ już dałem kolekcji niemiły recenzja i wiemy, że osoba lub osoby odpowiedzialne za nią są za drzwi, ale ta torba jest wyraźnym przykładem tego, co się stanie, kiedy się stanie, kiedy się stanie, kiedy się stanie Marka goni trend bez poczucia edycji. Kombinacje kolorów, kształt i patchwork to tak w przeważającej mierze lata 70., że w projekcie nie ma nic nowoczesnego ani istotnego. I nie ma to lat 70. w dobry sposób, tak jak wiele kolekcji w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Ma lata 70., takie jak złota lodówka mojej babki z bez powodu z jakiegoś powodu, skrajna i spadkowa do przeszłości. Chciałbym, żeby ta torba nigdy nie wyszła z pasa startowego, ale wiem, że Chloe musi coś zaopatrzyć, dopóki nie wyjdzie Resort 2012. Przejdź przez Saks za 2395 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *