Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Versace Rose-Embelled Jacquard Hobo

Versace Rose-Embelled Jacquard Hobo

Minęło trochę czasu, biorąc pod uwagę, że mieliśmy świetne strzępione uderzenie obraźliwie drogiej torby Versace, a jak mówią, nie ma czasu jak teraźniejszość. Porozmawiajmy więc o usuniętym Jacquard Hobo o wadze Versace, prawda?

Rozumiem, że ludzie czerpią z tego przyjemność tak samo jak ja.

Pomiędzy czarnym materiałem a tanio wyglądającymi srebrnymi i czarnymi różami, które wyglądają, jakby były połączone szpilką bezpieczeństwa, ta torba wydaje się, że została wyprodukowana przez założenie lub xoxo i wskazano, że jest oferowana trzynastolatkom w Departament Juniors w Macy’s. Być może to tylko ja, ale wierzę, że patent na dole jest naprawdę tym, co to robi, zestawione z materiałem składającym ciało.

Teraz nie ma nic złego w wydawaniu się jak jedna z tych marek – pamiętam, że jestem trzynaście lat i wierzę, że te torby były tak niesamowite – z wyjątkiem tego, że ta torba jest stworzona przez główny włoski dom w stylu, który rozumiał na całym świecie i ma być i ma być Zaoferowano dorosłych kobiet z dużymi kontami kontroli. Po prostu nie ma tak bardzo podstawowego, jak wszyscy musimy mieć za 1800 dolarów toreb – och, nie wspominałem o tym? To właśnie kosztuje ta torba.

Obrzydliwe, prawda? Zdobądź Saks za 1795 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *