Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Oszczędzaj, wydawanie, splurge: nietradycyjne szpony sylwestrowe

Oszczędzaj, wydawanie, splurge: nietradycyjne szpony sylwestrowe

, a świąteczne zbliżające się zbliżające się i możliwości kupowania prezentów, które się kończą, wielu sprzedawców internetowych zaczyna skupiać się na noworoczne przygotowania do sylwestra. Tradycyjnie uroczystości na pół roku to czas na błyszczące sukienki i akcesoria inspirowane disco, a jeśli chcesz się zapalić w Blinga, to jest dokładnie okazja, aby oddać swoje wewnętrzne sroka. Jeśli, podobnie jak ja, uważasz brokat i dżerów za to już część twojego codziennego życia i chcesz wyglądać nieco inaczej niż tłum w sylwestra, mamy kilka sugestii. (Obecnie jesteśmy pełni pomysłów.)

Podobnie jak krótki, ciasny i cekinowy jest przewidywalnym wyborem NYE, podobnie jak mały, pudełkowy i srebrny lub złoty. Aby zwalczyć przewidywalność, wybraliśmy trzy sprzęgła w trzech bardzo różnych punktach cenowych, które wciąż dają błyszczący wieczorny wygląd, nie krzycząc „Sylwestra”. Sprawdź je poniżej i daj nam znać, co planujesz nosić na uroczystości na koniec roku!

Ratować:
Sprzęgło z piór Asos
44 USD za pośrednictwem ASOS.com
Wygląd sylwestra wymaga tekstury, a pióra są wspaniałą alternatywą dla cekinów lub dżetów.

Spędzić:
Lauren Merkin Zoe Pyramid Minaudiere
295 USD za pośrednictwem Nordstrom
Nadal możesz nosić błyszczące pudełko na NYE i wyglądać oryginalnie-po prostu wybierz coś zmieniającego kolor i nowoczesne, jak ten wspaniały, niedrogi kawałek.

Popisywać się:
Alexander McQueen Metal Flowers Clutch
3425 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Jeśli chcesz, aby tak powiedzieć, że to najlepsza droga. Tekstura tej rzeczy jest absolutnie poza tym światem, a ponieważ kwiaty są wykonane z metalu, jest to bardzo inteligentne podejście do przeciętnego sprzęgła z kropki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *