Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Michael Kors Templeton Snakakeskin Clutch

Michael Kors Templeton Snakakeskin Clutch

Rozumiesz, co kocham? Egzotyczna torba dowolnego rodzaju dla Under a Grand. Trudno jest znaleźć nawet w wężowniku, a także szczególnie od powszechnie znanego projektanta. Cóż, sprzęgło węża Michaela Korsa Templeton spełnia wszystkie te wymagania. Jest to wspaniałe kobaltowe sprzęgło wykonane z prawdziwej wężowej wężowej skóry, którą każdy z nas miałby szczęście w naszych szafach. Podobnie jak nie jest to małe. Jest to pełna stopa szerokości, a także wygląda na to, że szybko byłoby wystarczające do trzymania mojego BlackBerry, dużego klucza (jestem woźnym w nocy, nikomu nie mów), a także błyszczyk lub dwa.

A potem jest fantastyczny kolor; Obejmuje odcienie odcieni jasnych, a także głębokich niebieskich, a także wiele pomiędzy, a także wyglądałoby niesamowicie z prawie każdym rodzajem Sundress, zwłaszcza białego. To również działałoby podczas chłodniejszej warunków pogodowych – po prostu wyobraź sobie, jak bardzo by się wyskoczył, gdy byłby używany z czarną suknią, a także fantastyczną parą butów. Koszt jest fantastyczny dla egzotycznego od każdego rodzaju projektanta, o którym kiedykolwiek słyszałeś, a także może być więcej niż chcę zapłacić za sprzęgło, jednak zignoruję to wszystko, a także po prostu Zdjęcie zabrania go w ten weekend. Kup z Nordstrom za 895 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *