Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Furla Secchiello Pobbled Skórzanie chodź o torbie

Furla Secchiello Pobbled Skórzanie chodź o torbie

OH, Furla; Poszedłeś i zrobiłeś to ponownie. Jeśli od jakiegoś czasu śledzisz Purseblog i Purseblog, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że nie obejmujemy torebek Furla tak bardzo, jak niektóre inne. To nie jest celowe; To się po prostu zdarza. Jednak praktycznie za każdym razem, gdy spotykam torbę Furla, natychmiast przypominam sobie, jak bardzo je lubię.

Jeśli nie znasz torebek Furla, należy wiedzieć, że te torby są znane z ich wykwintnej skóry. Jakość jest na miejscu, aw niektórych przypadkach nieco zaskakująca, w dobrym stanie, dla związanej z nią etykiety cenowej.

W powszechnie pierwszą rzeczą, jaką odkryłem na temat kaplowanej skóry Furla Secchiello, było to, jak smooshy i niesamowita jest skóra. Zazwyczaj odbijam się od sznurków na torbach, ale mają sens i nie wydają się być nie na miejscu. Sznurki pomagają obcować torbę wzdłuż szczytu, zapewniając jednocześnie trochę konstrukcji do torby. Ta konkretna torba występuje w kilku kolorach: aloes (na zdjęciu tutaj), Onyx (czarny), mimosa (dobry żółty) i Petalo (jasnoróżowy). Tak bardzo podoba mi się kształt tej torby, że widziałem cel dla każdego z nich. Kropla 9 ″ będzie wygodnie siedzieć na ramieniu. Kup za pośrednictwem Nordstrom za 475 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *