Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Skład Baguette Fendi na wiosnę 2013 r. Jest niezwykły

Skład Baguette Fendi na wiosnę 2013 r. Jest niezwykły

Jeśli jesteś stałym gościem, najprawdopodobniej pamiętasz, czytając rocznicę Fendi na nacisk na bagietkę w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. W 2012 r. Znaleziono 15 lat dla pierwszej w historii torby IT, jednak wydarzenie trwa do wiosny 2013 r., Z wieloma wyjątkowo złożonymi wersjami Fendi Baguette, z których kilka jest zupełnie nowością, z których inne są ponownie wydani z wybitnych iteracji Od lat.

Baguette zawsze była płóciennym dojrzałym do ozdoby od czasu jej małego rozmiaru, a także podstawowej struktury. Nie jest równie ogromne, aby wyciągnąć poważne ozdoby, jednak w przeciwieństwie do sprzęgła pudełkowego, dość obfity rozmiar zapewnia projektanta wystarczającą powierzchnię do pracy. Rezultaty są kilkoma najbardziej innowacyjnymi, a także przesadnymi torebkami na projektantach masowym, a także są powszechnie interesującymi elementami do dokładnego sprawdzenia. Ilość ozdoby, którą można ułożyć na szczupłej torbie do przeniesienia, jest naprawdę czymś, co można zobaczyć. Sprawdź nasze typy dla najlepszych sezonu w galerii poniżej lub kupuj całą Fendi Spring 2013 za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Fendi-Embroided Baguette
4500 $ za pomocą fendi

Fendi-embroided Straw Baguette
3170 USD za pomocą Fendi

Fendi z koralikami żółtą bagietką
4170 USD za pomocą Fendi

Fendi Snakakesin Colorblock Baguette
2190 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Fendi stolba bead fringe baguette
4680 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Fendi Sprinkle Sfera Baguette
3 990 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Haftowana bagietka fendi
4230 USD za pomocą Luisy za pomocą Romów

Fendi Baguette Błyszczące cekiny do noszenia torby
2 538 USD za pomocą Luisy za pomocą Romów

Fendi Baguette Studded Neopren -Carr Tor
2468 USD za pośrednictwem Luisy za pomocą Romów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *