Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Proenza Schouler chce, aby cię zapoznać ze swoimi nocnymi szponami na jesień 2013 r.

Proenza Schouler chce, aby cię zapoznać ze swoimi nocnymi szponami na jesień 2013 r.

, istnieje nieodłączne sprzęgło wysokiej klasy. To, że dama jest całkowicie swobodna, aby przynieść jej torbę w ręce, sugeruje wszelkiego rodzaju przywilej, głównie wśród nich, że dama w trosce ma do niej dysponowanie innych ludzi, by martwić się o wszystkie rzeczy, z którymi zawartość dużego noszenia może się zastrzelić . Nie gwarantuje, że ktoś ma kierowcę, asystenta osobistego lub nianię, oczywiście, jednak mogę zrozumieć, dlaczego konkretna rasa pani lubi konsekwencję, jaką zapewnia wygląd, gdy jest dobrze wykonany. Proenza Schouler Autumn 2013 wydaje się być cytatem do wyciągnięcia w kilku z tych dobrze obcowanych klientów.

Inwestorzy starają się zabrać Proenza w kierunku europejskiego domu w europejskim europejskim domu od kilku sezonów, a także tych teksturowanych riffów na PS1, a także PS13 są najsilniejsze wysiłki marki w tym jeszcze kierunek. PS13, który jest nieco rozczarowującym w formie torby, spada najjaśniejszy jak obficie rozmiar, podczas gdy niedawno rozebrana wersja ręcznego PS1 dobrze nadaje się do wielu struktur, a także zabiegów, które wypełniały głównie monochromatyczne pokazywać. Być może wielu mianowało, nigdzie nie można było znaleźć dziwnych torb na wybiegu praktycznie każdego poprzedniego programu Proenza; Ci mężczyźni wyraźnie chcą przenieść swoją firmę akcesoriów na wyższy poziom.

[Obrazy przez Vogue]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *