Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags 10 toreb, które chcę kontynuować krajowy dzień torebki z netto-a-porter

10 toreb, które chcę kontynuować krajowy dzień torebki z netto-a-porter

Jest coś w krajowym dniu torebki, co sprawia, że ​​tęsknię za nową torbą-mam na myśli, dlaczego nie? Wierzę przez cały czas w torbach, ale kiedy dotyczy to święta, które ustanowiliśmy, aby świętować torby, wydaje mi się, że każdego roku powinienem dodać nową torbę do mojej kolekcji, aby świętować. W tym roku dostałem dwie nowe torby, które pokażę w poniedziałek, ale dzisiaj chciałem podzielić się dziesięcioma innymi torbami, które chciałbym dodać do mojej kolekcji, aby świętować Narodowy Dzień Torebki.

W końcu wierzyłem o wszystkie moje torby, aby dowiedzieć się, czego brakuje, a raczej pojawiło się kilka marek i rodzajów toreb. Od jakiegoś czasu nie kupiłem zabawy, upiększonej nowości; Nie mam świetnego nowego projektanta w mojej kolekcji; Nie mam wyróżniającego się projektu, który wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie moje inne torby; Nie mam zamszowej torby. Poświęciłem dużo czasu, aby uwierzyć w to, czego mi brakuje i czego chcę, tak mogłem znaleźć tę listę. Oto dziesięć toreb, które chcę kontynuować krajowy dzień torebki z Net-A-Porter, z których każda jest raczej inna niż następna i świetna we własnej metodzie, aby dopełnić moją kolekcję!

J.W. Anderson Pierce weź torbę
1 365 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Widziałem tę torbę przyniesioną przez kilku różnych redaktorów podczas tygodnia mody. „Pierce” ma swoją nazwę od wycięcia z przodu i złotej okrągłej sztangi. Torba naśladuje piercing i podoba mi się edginess, jaką zapewnia. Rozumiesz, że mam słabość do kobaltu niebieskiego, więc ta torba jest bardzo fajna i można ją również przynieść, jeśli odłączysz podejście do paska.

Dwukologowa torba Prada Cahier
2660 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Nie mam zbyt wiele bardzo ustrukturyzowanych toreb; W rzeczywistości posiadam bardzo niewiele. Opracowana tak, aby wyglądać jak starożytna książka lub pamiętnik, torba Prada Cahier zadebiutowała na jesień 2016 roku i ostatecznie była niezbędna dla wielu kupujących, a teraz też tego chcę.

Podwójny biczowanie Toda worka na torbę
2 595 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Tod nie ma mnóstwa zasięgu na Purseblog, ale sprzęt do podwójnego T, który marka wykorzystuje na niektórych ostatnich torbach, jest naprawdę elegancka. Ta torba jest silna z biczowaniem i frędzlami, ale podoba mi się pomysł przyciągającej uwagę czarnej torby.

Chloé faye średnia skóra i zamsz na torbę
1950 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Żądałem jednej z wielu worków Chloé, a ta zaktualizowana wersja Faye mnie zwabiła. Połączenie skóry i zamszu w idealnym jesiennym bordowym odcieniu jest trudne nie kochać, wraz z niewielkim stylem akordeonem – opowiadanie się szyk!

Gucci Sylvie Appliquéd Expossed Tote
3500 $ za pośrednictwem netto-a-porta
O wiele mówiłem o torbach Gucci, a mianowicie kolekcji GG Marmont, ale Vlad rzucił tę torbę na kogoś spoza NYFW i natychmiast dodałem ją do mojej listy pożądania. Ta torba sprawi, że poczujesz się wyjątkowo fajny, nawet jeśli poczujesz się tak, jakbyś nie był, i natychmiast wzmocni twój styl z wytłoczonym motywem GG i ozdobnymi aplikacjami płomieniowymi.

Dolce & Gabbana Wikling i drukowana torba
3375 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Fakt, że wybrałem tę torbę, może wątpić w mój gust, ale trzymaj się ze mną. Wiele razy widzieliśmy podobną torbę poza NYFW i chociaż nigdy nie wierzyłem, że chcę nowatorską torbę jak małą wiklinową torbę, widząc, że inni zmienili mój umysł. W niektórych przypadkach Twoja kolekcja potrzebuje ostatniej rzeczy, o której możesz uwierzyć, aw tym przypadku jest to wiklina z Dolce & Gabbana.

Bottega Veneta Messenger Little Intrecciato Take on Bag
1580 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Kiedy poprosiłem o pomoc, którą torbę dla niemowląt do noszenia, wielu z was zasugerowało torbę na pieluchy dla dziecka i małą torbę dla wszystkich moich przedmiotów osobistych. Może to być nieco przewidywalne, ale podoba mi się pomysł różowej torby krzyżowej, takiej jak ta z Bottega Veneta. Jest wystarczająco duży dla wszystkich moich przedmiotów osobistych, wystarczająco lekkich, aby nosić, a także nosząc torbę na pieluchy i nie zaniedbała mojego stylu przez jedną sekundę.

Plecak Kara Big Tekstured-Leather
525 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Spośród elementów, których nie posiadam, na liście znajduje się designerski plecak. Wydaje się, że super-przełapany moment plecaków wyblakł, ale w moim czasie lubię „trendy”, a ostatnio czułem, że elegancki plecak jest w porządku. Nie wskakuję bezpośrednio do plecaka rzędu, ale z pewnością rozważyłem ten burgundowy wybór z Kara, który możesz nosić na jednym ramieniu, zarówno ramion lub w dłoni przez górny uchwyt.

Anya Hindmarch Eyes Python weź torbę
2550 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Nawet gdy nowatorskie torby okazały się bardzo popularne, nigdy nie dodałem ich do mojej kolekcji, ponieważ zawsze wierzyłem, że pragnąłem utworów, które są prostsze do noszenia od lat. Jeśli znajdziesz najlepszy nowatorski utwór, nie musi on wychodzić z mody. Anya Hindmarch jest rozumiana ze swoich dziwacznych projektów, a ja podoba mi się ten kawałek Pythona, ponieważ zapewnia żywy akcent na codziennej torbie.

Mark Cross Grace Cutout Teksturowana torba
2395 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
lubięTa torba, ponieważ jest zupełnie inna niż wszystko, co posiadam. Wycinki obszaru z różnymi kolorami przeglądającymi się, zielone rurociągi i projekt pudełka jest typu niesamowitego. Chcę być dziewczyną, która ma tę torbę, chcę nosić w niej swoje osobiste produkty, a także przynosić torbę na pieluchy, a najlepszą częścią jest to, że strój może być bardzo wyluzowany, a ta torba zrobi wszystko w twojej garderobie wyróżniający się.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *