Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Kochasz jamniki? Wtedy ten Judith Leiber Crystal Hold jest dla ciebie

Kochasz jamniki? Wtedy ten Judith Leiber Crystal Hold jest dla ciebie

, tylko Judith Leiber zaprojektowałaby podobieństwo jamnika.

Wiesz co? Prawie zawsze jestem zespołem Judith Leiber. Mogę znaleźć zabawę i przyjemność, jaką każda torba może przynieść innym użytkownikowi lub przewoźnikowi. Ale jedyną osobą, którą mogę sobie wyobrazić, kochając Judith Leiber Dachshund Crystal Hold, jest miłośnik jamnika. Nie zrozumcie mnie źle, istnieje duża grupa ludzi, którzy kochają te urocze psy. Ale czy każda osoba w tej grupie jest także miłośnikiem torebki, która chce wydać prawie 6000 USD na Crystal Clutch. Nie mogę na to odpowiedzieć. I dlatego to trzymanie jest dla mnie nieco trudniejsze do zwołania.

Wiele dzieł Leiber to dzieła sztuki, które, jak sądzę, pokazuje się w szafce za szklanymi drzwiami w twoim domu. A jeśli kochasz jamniki, może to być dokładnie to, co zrobiłbyś z tym sprzęgłem. Muszę to przekazać Judith Leiber, trzymanie bardzo przypomina uroczą rasę psów dla zwierząt, znaną jako „Weiner Dog”. Hej, psy Weiner robią nawet urocze sprzęgło Leiber. Ale czy apel o sprzedaż tej torby?

To nie jest dla mnie kawałek Leiber, nie o długą milę, ale jest wystarczająco przyciągający uwagę, aby się pokryć. Przejdź przez netto Portera za 5795 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *