Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Świętuj Miesiąc Duma z tymi tęczowymi torebkami

Świętuj Miesiąc Duma z tymi tęczowymi torebkami

Miesiąc Pride rozpoczął się 1 czerwca w USA. W czerwcu świętujemy dzielnicę LGBTQIA+ rocznie, a także składać hołd zamieszkom Stonewall z 1969 roku, który był początkiem współczesnego ruchu praw gejów. Dla tych, którzy biorą udział w Nowym Jorku, w tym roku jest 50. rocznica marszu NYC Pride. Każdego roku okolica spotyka się, aby świętować, a także wiele pokazywania swojej dumy przez cały rok, marki zwykle wydają kolekcje kapsułek w tym czasie, aby uhonorować tę okazję. Różnorodność produktów, od obuwia, a także odzież po akcesoria do domu, a także poza nią.

Oczywiście entuzjaści torebki również chcą również pochwalić się swoją dumą, więc nurkowaliśmy, aby odkryć niektóre żywe worki, jeśli tę tęcze są. Bądźmy szczerzy, kto nie lubi tęczów i słońca? Podczas gdy wiele poniższych toreb jest częścią wiosennych kolekcji marek lub w inny sposób, chcieliśmy się rozebrać, a także odkryć produkty lub projektantów, którzy dostarczają również okolicy. Kate Spade wyprodukowała linię produktów, szczególnie z okazji Miesiąca Pride 2020, a także wszystkiego, co oznaczają te 30 dni. Marka dostarcza wnoszenie wkładu 25 000 USD na projekt Trevor, który wspiera zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie młodzieży LGBTQ. Stella McCartney, która jest również zawarta poniżej, od dawna jest sojusznikiem społeczności, a także w ubiegłym roku marka wyprodukowała kolekcję kapsułek z częścią wszystkich dochodów wniesienia inicjatywy Stonewall Inn. Sprawdź nasze odkrycia poniżej!

Zdecydowanie Rainbow Tiny Bag (397 USD)

Rainbow Baged Bage Studio Studio (256 USD)

Valentino średnia tęczowa torba kolca (1738 USD)

Fendi Bagieette Bag (2590 USD)

Eugenia Kim Luna Hold (153 USD)

Plecak Kate Spade Rainbow (198 USD)

Hold Santi Rainbow Stripe (205 USD)

Stella McCartney Rainbow Chunky Chunky Bag (925 USD)

Judith Leiber Rainbow Hold (4195 USD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *