Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Oda to Chanel’s Paris-Bombay Powrót do School Messenger

Oda to Chanel’s Paris-Bombay Powrót do School Messenger

inspirowane i archiwalnymi przebudzeniem były ostatnio wściekłe. Od Gucci Diana po Fendi Baguette, Prada Cleo i lista jest długa, wydaje się, że to, co jest stare, jest znowu absolutnie nowe.

Podczas gdy wiele wyżej wymienionych marek wykorzystało ten trend jako dźwignię do sprzedaży torebek, często planując ogromne kampanie marketingowe wokół spadków torebek inspirowanych vintage, inne marki działają nieco inaczej. Weźmy na przykład Chanel, którego cała marka opiera się na prawdziwych klasykach lub ich podwyższonych wersjach, która raz po raz, co sprawia, że ​​potrzeba popychania archiwalnych przebudzenia.

Niesamowite podobieństwo

Jeśli jednak zbadasz nowe torby Chanel, często możesz odłożyć jego wpływy z powrotem do określonej kolekcji, okresu lub pewnej torby w ogóle, i właśnie tak się stało, gdy zobaczyłem torebki z przed korektą Fall 2021 Chanel. Natychmiast mój mózg wrócił do czasu prawie dziesięć lat temu. To był zima 2012 roku i właśnie ukończyłem studia. Miałem dużo (czytaj: za dużo), czas na ręce, a ponieważ próbowałem włamać się do branży modowej, spędziłem godziny na godzinach na komputerze, nadążając za obecnymi trendami, kolekcjami, transakcjami usługowymi i co było w przemyśle.

Kiedy zidentyfikowałem tę torbę Messenger, którą w tym sezonie Chanel po prostu nazywa torbę klapową, wśród wstępnego kolekcjonowania wiedziałem, że widziałem coś podobnego temu, i nie minęło dużo czasu, zanim odkryłem jej wpływy. Enter, Chanel’s 2012 Métiers d’Art Paris-Bombay Collection. Kolekcja jako całość była jednym z bardziej chowinnych Chanel, zawierających surowe łańcuchy i neutralne odcienie ziemskie z akcentami o wiele bardziej kobiecych szczegółów, z których znana jest marka. Łańcuchy szczególnie panują najwyższe w świecie projektantów, więc nie jest niczym niezwykłym widzieć dziś ukłon w stronę tej kolekcji.

A zwłaszcza jedna torba przykuła moją uwagę, do tego stopnia, że ​​wciąż żywo pamiętałem jej szczegóły, 9 lat później. Pamiętam, że myślałem, że to torba, którą nosiłbym, inna od sztywnej wizji i o wiele bardziej formalnej estetyki, którą wizualizowałem, kiedy myślałem o Chanel. Chociaż wiedziałem, że torba nigdy nie będzie moja w tym czasie, mieszkała w mojej głowie i pozostała tam schowana w małym kącie, dopóki nie zobaczyłem obecnego wstępnego kolekcjonowania.

Chanel Paris-Bombay Powrót do szkolnej torby komunikatorów

Ten urok pozostaje wyjątkowo rzadki, a przeszukanie rynku odsprzedaży daje prawie zero wyników. Chociaż wersje (istnieją dwa rozmiary) były dostępne w Fashionphile, Realreal i Poshmark w przeszłości. Charakteryzuje się przez ostrą atmosferę z masywną łańcuchą, wciąż marzę o tej pięknej torbie. Rewelacyjne opalizowane ciało torby jest akcentowane przez antyktywne sprzęt, który uwielbiam na torbie, a nie błyszczące łańcuchy lub sprzęt. Równie istotne teraz, jak zawsze, ta rzadka torba jest taka, której wkrótce nie zapomnę.

Czy pamiętasz tę torbę lub kolekcję Métiers d’Art Paris-Bombay 2012?

Chanel Paris-Bombay Powrót do School Messenger
przez Fashionphile

Zobacz teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *