Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Purseforum Roundup – 23 stycznia

Purseforum Roundup – 23 stycznia

zadowolony piątek, przyjaciele! Dotarliśmy do końca jeszcze jednego tygodnia, a to oznacza, że ​​nadszedł czas, aby sprawdzić nasze długotrwałe gospodarstwo domowe w Purseforum. W tym tygodniu dogoniliśmy połączenia, a także gospodarstwa domowe i torebki, a także torebki, a także odkryliśmy kilka niezwykle atrakcyjnych toreb w Chanel. Dołącz do imprezy!

W zdrowiu i dobrego samopoczucia, a także fitness nasz wątek wsparcia fitnessu fizycznego z 2015 r. Jest w toku, ponieważ członkowie wspierają kumpla, który chce wyciąć specjalną wspaniałą z diety. Zdrowie i sprawność fizyczna to fantastyczna lokalizacja, aby uzyskać wskazówki, a także pomaga w tym, co przeszkadza, w tym brakowi energii, problemów ze snem i irytującymi alergiami. (Nawiasem mówiąc, zdjęcie w tym tygodniu pochodzi zarówno ze sztuki, jak i rzemiosła, a także nowotworu Making My Own Nowości – będziesz pod wrażeniem talentu członka Quackedup!)

Ta zapierająca dech w piersiach para piękności dotyczy nas z nić nie chanel, w której Snowbubble podzieliła się swoją kobietą Dior Best wraz z kuzynką Chanel. Również w Chanel, Cosmic2561 szuka nieco pomocy w zakresie zakupu prezentów, a także nasi członkowie, z wszelkiego rodzaju sugestiami.

Od samego początku wątek odkrycia mamy Cornish był sekretem, jednak wkrótce odkryliśmy oszałamiający wielki konsument, który wprowadził ją na „śliskie zbocze”. Nie przegap ponadczasowego, perforowanego WOC; To niezwykła torba, która naprawdę przykuła naszą uwagę, a my uważamy, że jest warta drugiego spojrzenia.

W torebkach i torebkach jesteśmy zaskoczeni naszymi członkami, którzy niezachwianie pozostają z postanowieniem w 2015 roku, aby robić zakupy z własnych szaf. Najprawdopodobniej byłoby to proste, gdyby twoja garderoba ma torby takie jak Black Balenciaga Cupcakegirl.

Podobnie poszliśmy do naszego preferowanego wątku, klubu 50-isha Plus, w którym nasi członkowie udowadniają, że naprawdę mają styl przez wiele dni! Idealną sytuacją jest ten fantastyczny Mulberry Kensington z Izzy48, jednak modne torby są tylko sugestią góry lodowej w tej szybko poruszającej się wątku. Podobnie zatrzymaliśmy się w wątku Massaccesi, jeszcze jedna rozmowa zawsze przewyższała listy przebojów. (Jeśli nie znalazłeś tej marki, brakuje ci czegoś wyjątkowo wyjątkowego.)

Czy wymagasz czeku zdrowego zdrowia psychicznego? Coviles28 przybył bezpośrednio do torebki na jeden, gdy rzeczy nie były w kolejce na tym nowym, Neverfull. Członkowie wpadli, a także stwierdziliśmy, że idealne pozycjonowanie wzoru Damiera Louisa Vuittona nie oznacza pewności. Fani Neverfull będą chcieli złapać tę ekspozycję – jest to pierwszy Sbuxaddict, a także traktowała nas fantastyczną ekspozycją wraz z ujęciami modelowania.

Louis Vuitton nigdy nie przestaje pracować nad oferowaniem wielu ujawnień, a także styczniowy wątek zakupów był skarbnikiem w tym tygodniu. Ta ładna jakość ujawnia nas od Karenlv, która wykonała wspaniałe zadanie pokazania swojej nowej torby, a także uroku. KVTINDC ma podwójną ekspozycję, aby się pochwalić, a te nowe miękkie zamki wyglądają idealnie na wiosnę.

Nieco czarna torba jest tak znana jak trochę czarna sukienka. W Gucci Ashooz pokazała swoje najnowsze przejęcie, idealne LBB, wraz z wyjątkowym wyborem małych produktów skórzanych od wielu marek. Jlbanks miał także uroczą torbę do ujawnienia, tym razem wokół czegoś tętniącego, a także niezwykłego, co było natychmiastowym hitem.

Ta teczka na zamek kobiet z Cocobean1793 zaokrąglała nasze znaleziska Gucci – kolor i styl są idealną kombinacją, a także z pewnością zapewniamy tę torbę znacznie więcej niż odejście w przyszłości. Nawiasem mówiąc, fani torby Disco zachwycą się w tym wątku, poświęconym tej idealnej torbie z bitwami – obejmuje pewne spojrzenia na to, co uwielbiamy.

Dziękujemy za wpadnięcie na wizytę. Tourseforum nigdy nie śpi – nasza różnorodność rozmów na wiele tematów, w tym fantastyczne torby. Podziękowamy dla ciebie za zatrzymanie się, a mamy nadzieję, że wrócisz ponownie w przyszłym tygodniu. W międzyczasie miłego weekendu – do zobaczenia wkrótce!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *