Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Ale naprawdę pożądałem tego torby …

Ale naprawdę pożądałem tego torby …

, gdy jedna z naszych worków sprzedaży oferuje, niska, a także oto, zawsze otrzymujemy pytanie: “Czy robisz już tę torbę?” – Niestety odpowiedź nie jest nr.

Kiedy bardzo zacząłem robić torebki, naprawdę nic nie zrobiłem! Moje wierzyli, że stworzyło sezon, a także wtedy, gdy się oferuje, to było dobre. Jako projektant byłem podekscytowany oferowaniem ograniczonej edycji, wytwarza powagę, aby go zdobyć, gdy był nadal dostępny. Teraz jako kobieta biznesu, zacząłem zdawać sobie sprawę, że nie była to najlepsza opcja ekonomiczna. Właśnie tutaj byłem kosztami wszystkich tych pieniędzy na strzały produktowe, pędów zdjęć, arkuszy linii itp. Ups!

Ale jako szalony młody projektant, byłem pierwotnie robił 4 sezonów rocznie !!! O MÓJ BOŻE!

Dzięki Bogu, zdałem sobie sprawę, że byłem tak dobrze dla tego, jak również wkrótce pozbył się moich kolekcji letnich, a następnie rok później, moje kolekcje wakacyjne. Jednak nadal debiutuję 12 nowych kolorów rocznie! To szybko się zwiększa w Internecie do nowych, a nawet lojalnych kupujących. Następną rzeczą, którą wiesz, mam ponad 60 opcji kolorów, niektóre oferowane tylko w jednym rozmiarze, a nie w nowszym stylu, a także kupujących są zdezorientowane.

Więc przyjdź 2019, postanowiłem przestać robić hurtową, a także koncentrować się na tym, co chcieli mojego kupujących. Zacząłem naprawdę robić więcej moich najlepszych sprzedawców, dowiedzieć się, jakie kolory zaprzestań, a także nie oferują tak wielu nowych kolorów rocznie, więc mogę skupić się na nowych stylach, nowych wyrobach skórzanych itp.

Czuł się zupełnie nowa firma.

Teraz dokładnie jak dowiesz się, co to jest? Cóż, sprzedaż oznacza, że ​​skończyliśmy więcej. Więc jeśli tam jest, a także oferuje, to się skończyło. Teraz z wycenionymi towarami, kiedy oferuje, zaplanujemy więcej. Jedyną rzeczą, której nie możemy zapewnić, że. Może wynosić 6 tygodni lub nawet 6 miesięcy, zanim będziemy mogli zrobić więcej.

Mam nadzieję, że zapewni Ci zrozumienie naszej witryny! Jeśli kiedykolwiek masz obawy, możesz dołączyć do nas regularny dla naszych sesji online FB lub czatu online z nami w dowolnym momencie!

Szczęśliwe zakupy!

Chcesz odkryć o nas, a także nasze torebki? Kliknij tutaj, aby uzyskać listę!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Preferowany mini odwrotny plecak jest … 31 stycznia, 2022 w “Lauren”
Czy rozumiesz dokładnie jak twoja torebka? 2 marca 2018In “Business”
Jest dla Ciebie torba Hobo Crossbody? 23 stycznia, 2022 tys. “Wschodzących projektantów”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *