Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Przyglądając się współpracy Jimmy Choo X Rob Pruitt

Przyglądając się współpracy Jimmy Choo X Rob Pruitt

na początku tego tygodnia, Vlad i ja wyskoczyliśmy do West Village, aby wyświetlić podgląd uruchomionego uruchomienia Jimmy Choo X Rob Pruitt w butiku marki. Wiedziałem o pracy Roba Pruitta, ale zobaczenie, jak to przełoży się na torby i buty, zastanawiałem się. Wszystko w linii jest młodsze i świeże, z wieloma kolorami, nadrukami i wzorami. Nazwa Jimmy Choo ma wysoki szacunek, ale marka chce rozszerzyć swój zasięg i stanie się to wraz z takimi współpracą. Akcesoria w kolorze tęczy rozsiane po pomieszczeniu wraz z nadrukami zwierząt, a ogólnym rozprzestrzenionym motywem są pandy. Brzmi szalenie i tak, ale wiele przedmiotów go zdjęło.

Uwielbiam buty i szprychy; Mają idealną zabawę z Jimmy Choo Touch. Od Ombre przechodzących koronkę po posypkę (która wygląda pysznie na znacznie więcej niż jeden), ta kolekcja polega na zabawy. Najwyższe przedmioty z współpracy koncentrują się na motywie Panda, z ozdobą aniołem i diabelskim kryształem, które mają sprzedaż detaliczną za 15 000 USD. Od niesamowicie funky po o wiele bardziej skromne egzotyczne wydruki, ta kolekcja dodaje przyprawy marce Jimmy Choo i podoba mi się. Kupuj wyłącznie za pośrednictwem Net-A-Porter i Jimmy Choo online.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *