Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Mercedes-Benz Fashion Week Nowy Jork: Betsey Johnson Spring 2012

Mercedes-Benz Fashion Week Nowy Jork: Betsey Johnson Spring 2012

Zdjęcia przez style.com

To atrakcyjne, aby zadzwonić do Betsey Johnson „oczywistych”, jednak to byłoby całkowicie przegapienie. Programu jest oczywista. Rozwinęła imperium, że właśnie to, a także z Katy Perry, a także Nicki Minaj, która pojawiła się jako główni wpływowi popkultury, trudno jest nie docenić wpływu, jaki Astetyka Punk-Rococo Betsey wywarła zarówno na modę, jak i rozrywkę.

Dzięki pokazowi Betsey Johnson Spring 2012 podczas Mercedes-Benz Fashion Week, Johnson zrobił jeszcze jeden krok jeszcze bardziej w oczywisty z kolekcją pod wpływem Burlesque, a także bielizny. Były kubki stanika, a także paski wystające z praktycznie każdego topu, a także sukienki, gorące spodnie, sukienki z prześwitu, całe działają. Wszystko to było zarówno żywe, jak i dziewczęce, a także odrobinę wywrotowe, choć nie jest szczególnie modne. Mogę jednak zobaczyć Katy Perry w każdym z tych strojów, prawda?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *