Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Tory Tory Burch Perry to świetna codzienna torba

Tory Tory Burch Perry to świetna codzienna torba

, że nie publikowałem dużo, a to dlatego, że trwała kolejna poważna zmiana. Jak wielu z was wie, że Vlad i ja spędzamy wiele czasu na Południowej Florydzie. Wirus Zika wpływa na obszar Południowej Florydy z lokalnymi przypadkami, które zaczęły się pojawiać, i chociaż nie jestem kimś, kto zwykle martwi się, Zika martwi mnie, ponieważ jestem w ciąży. Długa historia krótka musieliśmy być oceniani dla Zika, ponieważ byliśmy w strefach, które miały przypadki i na szczęście oboje jesteśmy negatywni. Kupując, aby uniknąć ciągłego napięcia próby oddziału komarów (dość niemożliwe zadanie na Florydzie!), Zdecydowaliśmy się udać się do Nowego Jorku i wyjść ze strefy Zika.

Na razie możemy być tu przez miesiąc, aby trochę się zrelaksować lub dopóki nie dostarczę. Mamy szczęście, że mamy elastyczną pracę, która pozwala nam w razie potrzeby przenieść się, a teraz mogę wyjść na zewnątrz na spacery w Central Parku i nie być całkowicie paranoikiem! Więc nie tak, że masz tę aktualizację, mogę wrócić do rozmowy o wszystkim, co kochamy!

Bycie w Nowym Jorku jest tak ogromnym wskaźnikiem potrzeby wspaniałej torby na co dzień. Mam mnóstwo toreb, które dobrze działają na życie w Nowym Jorku i odkryłem, że świetna lekka torba jest niezbędna, jeśli często jesteś w relokacji. Łatwo jest spakować swoje codzienne niezbędne rzeczy, a jeśli jesteś podobny do mnie, nosisz trochę więcej niż potrzebne. W niektórych przypadkach, kiedy mam długi dzień, moja torba na bitę ma mniejszą torbę do środka na spotkanie później, a nawet zmianę butów.

Podczas gdy Louis Vuitton Neverfull jest prawdopodobnie jedną z najbardziej poszukiwanych opcji, gdy dotyczy codziennej torby, wiele marek ma podobne opcje. Natknąłem się na Tory Burch Perry i to przyciągnęło moją uwagę.

Natychmiast rozpoznałem torbę jako Tory Burch, ale logo jest małe, a torba jest prosta. Grycznia skóra jest trwała i dobrze się utrzyma, a górne uchwyty są cienkie i płaskie z kroplem 9 ″ (która ładnie pasuje na ramieniu). Uwielbiam różowe wnętrze, które dobrze działa z francuską szarością. Istnieje zamknięcie, które pomaga chronić otwarty top, który jest dodatkiem do torby, a wnętrze ma dwie kieszenie poślizgowe. Wymiary to 11 ″ H x 14,8 ″ W x 6 ″ d. Kup za pośrednictwem Neimana Marcusa za 395 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *