Idealne pary: Gucci Bamboo i Tibi Mules

Po obejrzeniu pełnej kolekcji torebek Gucci Spring 2014 szybko się zakochałem. Jednak, podobnie jak wspomina o naszej oryginalnej recenzji, martwiłem się również trochę o praktyczność. Nowojorska pogoda nie zawsze jest na korzyść mody; Jeden podmuch wiatru i uderzyłbym niewinnego obserwatora z frędzlami mojego bambusowego kupującego gucci, nie wspominając o tym, że frędzla jest prawdopodobnie nieco długa dla mojej raczej drobnej postury. Pomimo tych trudności nadal uwielbiam tę torbę i to zainspirowało mnie do sparowania jej z ozdobnymi skórzanymi mułami Tibi.

Muły są z pewnością jednymi z najbardziej dominujących trendów obuwia na wiosnę 2014 r., A te muły Tibi są moimi ulubionymi, które do tej pory widziałem. Dórka sandałowa jest wystarczająco znaczna, aby chronić górną część stopy przed wystawą lepiej niż liczne muły, co czyni go jednym z bardziej użytecznych tego rodzaju butów.

Detale drewna to przyjemnie nieoczekiwany akcent, który dobrze działa, aby zrównoważyć mocno ozdobioną piętę, co szybko zwróciło moją uwagę na buty. Z tymi detalami i luksusowym zamszowym marginesem, ta para sprawia, że ​​najwyższy duet bohemijski.

Przeczytaj o trendach buta godnych pożądania, najnowszych wiadomościach na temat luksusowego obuwia i wszystkim innym, co możesz chcieć wiedzieć o obuwie codziennie na talkshoes!

Skórzane muły ozdobione tibi
495 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Gucci Bamboo Consumer Suede Fringed Tote
2500 USD za pośrednictwem Gucci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *