Prada vs Chloe: Wybierasz!

Prada kontra Chloe. Które z tych dwóch toreb wybrałbyś? Vlad, a także wymagam podjęcia decyzji o prezencie dla naszego kumpla, Pam z Thatpamchick. Stosunkowo nowy w świecie wysokiej klasy torebek, Pam chce odkryć torbę, którą może korzystać na co dzień. Zawęziliśmy go do dwóch, a także teraz nadszedł czas, abyście powiedzieli nam, co myślisz!

Prada: Ta torba Prada jest natychmiastowym klasykiem. Podstawowy kształt hobo z maślaną skórą skóry cielęcej, a także drobne plisujące detale, jest to naprawdę torba, która będzie trwać sezon. Prada robi łydkę, jak żadna inna, więc najgorsza sytuacja Pam może wykorzystać to jako poduszkę w potrzebie. Występuje spadek przenoszenia 8 ″, a wymiary wynoszą 13 ½ ”W x 11 ″ h x 6 ″ d. 1550 USD za pomocą Saks.

Chloe: Uwielbiam tę torbę Chloe. Łączy trochę pracy z absolutnie ponadczasowym akcentem. Jest to Chloe Victoria, który również ma wspaniałą włoską skórę z metalicznym łukiem. Istnieją podwójne uchwyty, a wymiary to 16 ½ ”W x 12 ″ h x 3 ″ d. 1295 USD za pomocą Saks.

[Poll Id = ”35 ″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *