Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Wszystkie torby z kolekcji Fendi Men’s Autumn 2020

Wszystkie torby z kolekcji Fendi Men’s Autumn 2020

mody w kierunku produktów, które są bardziej integracyjne, a także mniej specyficzne dla płci, to świetna rzecz. Oprócz tego, że omawialiśmy problem głębszy, a także bardziej szczegółowo, prostota tego oznacza, że ​​marki tworzą dla nas znacznie więcej.

Chociaż czas, kiedy kolekcje odzieży męskiej zawierały wyjątkowo niewiele worków, w 2020 r., Tak już nie jest. Fendi dostarczył kolekcję odzieży męskiej na początku tego tygodnia, a także przyjrzymy się wszystkim torbom z pasa startowego F/W 2020.

Torby (i było wiele) hołd kultowym żółtym opakowaniu Fendi w futurystyczny i genialny sposób. Skórzane kupujący naśladują gigantyczne torby na kupowanie fendi zostały przedstawione wraz z nowymi wersjami cenionej bagietki, a także peekaboos o różnych rozmiarach.

Wełna Handknit była prezentowana w różnych kształtach, takich jak bagietka, a także Peekaboo oprócz dużej torby. Najbardziej fascynujące kształty pojawiły się w rodzaju twardych sylwetek, takich jak mini-mini worka bagażnika monogramu, oprócz małej egzotycznej bagietki ze wzmocnionymi metalowymi zakątkami. Zobacz wszystkie torby z poniższej kolekcji.

[Obrazy za pośrednictwem Fendi

]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *