Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Obecnie pożądania tego zamszu Chloé Hudson zamszu na torbę

Obecnie pożądania tego zamszu Chloé Hudson zamszu na torbę

Kiedy zacząłem Purseblog ponad 11 lat temu, to dlatego, że absolutnie uwielbiałem torby. Pamiętam, jak zachwycony dostałem, kiedy dotarłem do centrum handlowego i poszedłem do sklepu trenerskiego lub sklepu towarowego, aby spojrzeć na torby. Oderwałem reklamy z czasopism zdjęciami torb z nadchodzących kolekcji, za które tęsknię.

Po 11 latach mówienia o torbach znalazłem większość marek wosku i słabnie z popularnością, a rok dotyczy projektanta X i następujących innych projektantów. Każdego dnia spędzam patrząc na torby i chociaż nadal jestem dziewczyną z torbą, trudniej mi się zawęzić w projektach, które moje serce idą w pitter. Częściowo jest to, że mam teraz znaczną kolekcję, a drugą część jest to, że codziennie widzę tak wiele toreb i online. Ale z tego powodu, kiedy widzę torbę, którą absolutnie kocham, wiem, że najlepiej ją odejść. To uczucie, że mam głęboko w moim rdzeniu, które sprawiło, że zacząłem w tym wszystkim i kazał mi kontynuować torebki po wszystkich latach.

Od jakiegoś czasu miałem intensywne uczucie „kocham tę torbę” kilka razy z różnymi kolorami tej małej torby Chloé Hudson. Najwyraźniej torba rozmawia ze mną i najwyraźniej nadszedł czas, aby ją zdobyć. Amanda i ja czujemy się podobnie, że kiedy dotyczy to naszego królestwa, torby Chloé są teraz najlepiej (Amanda powiedziała, dlaczego uważa, że ​​Chloé jest teraz najlepsze najlepsze torby). Pewnie, że inne marki mają piękne torby, ale Chloé to marka, do której wciąż się pociągają.

Hudson jest teraz podstawą marki, ale mam obsesję na punkcie tej zamszowej wersji, która jest wyłączna dla Neimana Marcusa. Deep Purple Red Wine Shade jest marzycielski i idealny na nadchodzący sezon jesienny. Uwielbiam mniejszy rozmiar tej torby i próbowałem jej wiedzieć, że będzie mnóstwo, a jednocześnie nie będzie zbyt duża.

Ogólnie rzecz biorąc, ta torba jest po prostu dobra, ładna i dodałem ją do mojej listy życzeń garderoby. Istnieje kilka innych odcieni (możesz kupić dobry asortyment toreb Chloé w Neiman Marcus), ale ten nowy kolor w zamszu zastrzelił na szczycie mojej listy jako ulubiony. Jest to wyłącznie dla Neimana Marcusa, więc jeśli skończę go, możemy być bliźniakami. Kupuj go przez Neimana Marcusa za 2 090 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *