Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized 5 powodów, dla których każdy musi posiadać szybką torbę Louis Vuitton

5 powodów, dla których każdy musi posiadać szybką torbę Louis Vuitton

, które już przykryliśmy, dlaczego wymóg posiadania torby motocyklowej Balenciaga, jak również torbę z klapą Chanel, jednak te niewątpliwie nie są jedynymi słynnymi torbami, które dama potrzeby w jej szafie. Twoja kolekcja worka nie powinna być brakuje szybkiego Louisa Vuitton, jednak jeśli jest, mamy kilka rzeczy, które możesz rozważyć.

1. W świecie torebek Designer, są dość przystępnibalne: pomimo prawdy, że koszt szybkiego wygłasza kilka stu dolców, biorąc pod uwagę, że dostałem moje pod koniec 2000 roku, nadal są czymś Weźmy w fantastyczny plan projektantów. Prędkości rozpoczynają się od 890 USD za wersję monogram 25 cm, a także dla słynnej torby z jednej z największej wysokiej jakości biznesu na planecie, nie zamierzasz odkryć znacznie lepszej oferty. Torby z podobnymi zapasowymi historiami, a także popularnymi obserwacjami wywołują cię z powrotem niezliczone dolary.

2. Nie lubisz monograma? Istnieje wiele innych opcji: Monogram Canvas może być najważniejszym materiałem dla tej konkretnej torby, jednak nie pozwól, aby oszukać cię, aby wierzyć, że jest to jedyny. Wiele osób nie lubią wydruków logo (wystąpiłem, że jestem jednym z nich), a także dla tych ludzi, jest Damier, a także opcje Epi, oprócz tego, co sezon w tym sezonie . Upadek / Zima 2010 Będzie określona wskaźnik zainteresowania szybkim entuzjastom – Vuitton nie wykazał nic, jednak wiele różnych speedys w szeregu skór, a także egzotyków. Jeśli chcesz, Vuitton pojawia się jednak nową wersję praktycznie każdego sezonu – akwarela, róże, wiśnie, pop-art Pandas, graffiti. Mogę kontynuować, jednak dostaniesz pomysł.

3. Torby Louis Vuitton są praktycznie niezniszczalne: potrzebuje tego bitu wyjaśnienie dla prawdziwych entuzjastów worków – nawet ludzie, którzy nie są fanami Vuitton, rozumieją, że ich torby są historycznie niezwykle dobrze wykonane, zwłaszcza standardowe style. Ponadto, jeśli twoje szybko było potrzebne naprawy, Vuitton ma znacznie lepszą obsługę dla tych rzeczy, których prawie każdy rodzaj innej marki mogę wierzyć, oszczędzaj na Hermes. Kiedy wskazałem wcześniej, jednak wielkie szczęście odkrywanie torby Hermesa za mniej niż wielki.

4. Kształt może kształtować w dowolnym rodzaju szafie kobiety: Speedys Różnorodność rozmiaru od małych, aby raczej duży, jak również, jeśli wolisz nie nosić torby na ramieniu, Vuitton używa paska Crossbody, aby utrzymać ręce wolny. Puristki marki ostrzegają przed wykorzystaniem go, ale jednak zakrzywione były tak niezwykle współczesne w ciągu ostatniego roku, że korzystanie z szybkiego jak posłańca może być naprawdę świetną metodą aktualizacji. Kiedy podjąłeś decyzję dokładnie, jak go przynieść, nawet wersja 25 cm ma wiele miejsca na wszystkie twoje codzienne podstawy.

5. Gdyby był duży wystarczający do Audrey Hepburn, musi być bardzo wystarczający dla wielu z nas: Grace Kelly mógł być fanem Hermesa, jednak Audrey Hepburn był stale sfotografowany za pomocą preferowanej Louis Vuitton Speedy. Niektórzy ludzie mogą stwierdzić, że torba jest rozgrywana, jednak nie pozwól, aby ludzie, którzy ścigają etykiety zniechęcać Cię od cieszenia się torbą, która ma kluczowy historyczny położenie w rodowisku wysokiej klasy torebki. Z całą różną wielkością, a także permutacjami w stylu, jest szybki dostępny do dopasowania każdego stylu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Louis Vuitton Speedy, przejdź do vuitton.com

Możesz zrobić to własne: Szybki jest wśród toreb, które są częścią programu Monogram Louis Vuitton, który umożliwia dodawanie swoich inicjałów oraz wielu pasków w kombinacji kolorów wyboru. Jeśli jesteś zaniepokojony, że wszyscy już mają tę torbę, dlaczego nie uczynić twojej w swoim rodzaju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *