Behold The Rare Hermes Kelly Doll Bag

Zawsze odkrywam nowe rzeczy na temat Courforum, a także około 5 lat temu, pamiętam, że widzę panie mówić o torbie z Lalki Hermesa Kelly. Dzielili zdjęcie torby, która jest tradycyjnym hermesem Kelly z bronią, nogami, a także twarzy uśmiechając się do ciebie, a także pomyślałem, że nie musi być prawdziwy. Jednak niewątpliwie jest to, a także to figlarny, rzadki styl z domu Hermes wymaga tych, którzy kochają go, aby udać się do doskonałych długości, aby wyśledzić jedną z nich.

Nasi Pals na aukcjach dziedzictwa posiadają trudne do znalezienia Hermes Restricted Edition Noisette Gullever Skóra Quelle Idole Kelly Lalka worek jako część ich wiosennej aukcji. Aukcja online rozpoczyna się dzisiaj, a także jeśli ta torba jest czymś, czego szukałeś, teraz jest szansa!

Torba Kelly Lalka jest skurczona do maleńkiego rozmiaru, z wymiarami 6 “W x 5,5” H x 2,5 “D. Kapryśne uczucie torby pochodzi z uśmiechniętej twarzy, a także ramion skórzanych, jak i stóp. Zamknięcie zwrotne jest nos torby, a także ramiona są ruchome, co wskazuje, że możesz zaprezentować torbę lalek, jeśli chcesz. Obecna oferta wynosi 8 300 USD za pomocą aukcji dziedzictwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *