Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Szybko, ktoś dostaje mi tę pauriczną torbę Sweeney! Od razu!

Szybko, ktoś dostaje mi tę pauriczną torbę Sweeney! Od razu!

Kądanie.

Słyszysz to? Kieruję. całkiem twardy. Jestem trochę odczuwalny do oszałamiających torebek w taki sam sposób, że myślę o fotografach mody, odznaczają się do oszałamiających kobiet – kiedy spojrzysz na nich cały dzień od perspektywy biznesowej, może być trudne do odzyskania poczucia emocji kiedyś ci dali. Cóż, ludzie, Metaliczna torba na ramię Pauriczna Sweeneyey Metaliczna Python Me Giddy Like Like Schoolgirl. Jak to nie mogło? Uroki tej konkretnej torebki są tak wiele i zróżnicowane, że ledwo wiem, od czego zacząć.

Zaczynałbym mówić o materiale, ale powody, dla których kocham Bogate Pythona, powinien być oczywisty. Zamiast tego zaczniemy od koloru, ponieważ Gunmetal jest nie tylko moim ulubionym neutralnym, ale także jednym z moich ulubionych kolorów odzieży lub akcesoriów, okres. Głębokość cienia unika niskiego wyglądu, który może przyjść z niektórymi metalami, a wykończenie tutaj jest szczególnie interesujące – to rodzaj matowy, prawda? Matowy kruszcowy brzmi jak oksymoron, ale jakoś się stało, że Sweeney. I to jest piękne.

Dobry kolor i materiał są jednak niczym bez dobrego projektu i na szczęście ta konkretna torba nie brakuje w tym dziale. Struktura jest nieco bardziej nowoczesna iteracja trendu sznurkowego, z jednoczęściową zmodyfikowaną łańcuchem pudełku odtwarza część ciągu. Łańcuch może zostać podwojony, jak widać tu lub używany jako pojedynczy, dłuższy pasek na ramię, w zależności od preferencji.

Jedyną częścią torby, którą nie lubię, z funkcjonalnej perspektywy, jest chuda klapa nad otwarciem. Podoba mi się, że kolor i materiał zapewnia miły kontrast do reszty torby, ale to rodzaj zamykania, że ​​nikt nigdy nie używa – zwykle kończy się skłonną swapliwie na górze. Na torbie, jednak nie jestem pewien, czy jest tak duży problem estetyczny, jakby byłby na bardziej zorganizowanej konstrukcji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepsza torba, którą widziałem od dłuższego czasu. Wstępnie zamawiaj przez Luisa Via Roma za 2276 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *