Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Reese Witherspoon ma nową Louis Vuitton Soft Lockit jej własnej

Reese Witherspoon ma nową Louis Vuitton Soft Lockit jej własnej

Louis Vuitton właśnie ponownie wprowadził swoją tradycyjną torbę blokującą (która pierwotnie zadebiutowała w latach 50.), a także gwiazdy A-List biorą do tego, jak leci na splysiecie, który bardzo dobrze boda na markę. Oto Reese Witherspoon, pozostawiając bluszcz w Santa Monica po lunchu w minionym weekendzie, przynieś nowy, jasny różowy Louis Vuitton Soft Lockit Bag. Karlie Kloss był jednym z pierwszych, aby przynieść go do publicznego w zeszłym tygodniu, a także jej miękką zamknięciem był pastelowy różowy. Zarówno Resi, jak i torby Karlie mają już spersonalizowane inicjały na cloche. Żadne słowo na koszt, a także dostępność do publicznego, ale jednak te szczegóły muszą być oferowane wkrótce.

Louis Vuitton Soft Lockit był jedną z seksowniejszych torby w najbardziej aktualnej kampanii LV Michelle Williamsa, która podkreśliła najbardziej aktualną uprawę LUXE, opcji logo-lite, jak miękka blokada, stapucines, jak również alma. Bardzo podobała mi się bardzo jak szara miękka blokada z przeszyciem kontrastu, która pojawia się w reklamach do Reese’a lub Karliego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *