Trener Madison Floral Audrey

Mówimy o wzorach sprężynowych w torebkach, najwyraźniej jest ich wiele. Wprowadziliśmy wam historie o dżinsie, a także perforowanej skórze, a także dzisiaj opowiem o jeszcze jednym trendzie; Wzory kwiatowe. Zwykle omawialibyśmy tę torbę instruktorską na Purseblog Savvy, jednak naprawdę chciałem to funkcjonować na Purseblog.

Torby autokarowe dostają raczej flack od wielu entuzjastów torebek. Oprócz tego może tak być, instruktor nadal jest marką, która rozpoczyna obsesję wielu ludzi na punkcie swojej metody w innych markach, jednocześnie pozostając marką dla wielu. W rzeczywistości moją pierwszą torbą była torba instruktorska.

W ciągu ostatnich kilku lat podobało mi się instruktor kierunku. Kolekcja jest tak zróżnicowana, że ​​łatwo jest odkryć torbę, która pasuje do różnych smaków, a także chce. Właśnie tutaj jesteśmy z instruktorem Madison Floral Audrey, a także jestem zakochany. Zwykle nie jestem przyciągany do kwiatowych torb, jednak ze sprężyną za rogiem, ponieważ widzę o wiele więcej kwiatowych nadruków, również dokładnie rozpoznaję, jak bardzo chciałbym.

Połączenie jest romantyczne, a żeńskie żywe kwiatowe wydrukowane płótno jest akcentowane złotym metalicznym wykończeniem skórzanym. Właśnie dostałem nową kwiecistą okładkę na poduszkę dla naszej kanapy od Williamsa Sonoma, która przypomina mi tę torbę. Patrzę na poduszkę, a także zdaję sobie sprawę, że nie mogę już walczyć z moją starą niechęcią do kwiatowych nadruków, teraz ją akceptuję.

Innym powodem, dla którego podoba mi się koncepcja tej torby, jest to, że jest to modniejszy styl, którego możesz nie nosić przez cały rok, więc najlepiej nie wydawać tysięcy na trend. Wymiary wynoszą 11,5 l x 8,25 h x 6,5 W. Również istnieją zarówno górne uchwyty, jak i odłączany pasek do przenoszenia. Zdobądź instruktor za 358 USD (mają wersję fioletową).

Czy nie będziesz nosić kwiatowej torby z nadrukiem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *