Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Proenza Schouler Spring 2012 Floral PS1

Proenza Schouler Spring 2012 Floral PS1

Świat torebki, mamy problem. Założyłem się na zakaz torby od czasu mojej ostatniego Celine, a także chanel worków (recenzje wszystkich wkrótce). Powiedziałem nawet na głos, a także Vlad, że nie kupuję jeszcze jednej torby przez dłuższy czas. Następnie Proenza Schouler powtórzył to, co zrobili w zeszłym sezonie: zapewnili ekskluzywne zamówienia w przedsprzedaży w nadchodzących torbach, aby zbiegać się z pokazem mody, a także Proenza Schouler Spring 2012 Floral PS1 tak niesamowicie nazywa moje imię.

Czuję, że potrzebuję tej torby. Potrzebuję, aby przyszedł do mojej garderoby, a także wyróżnić się wbrew moimi łatwymi opcjami. Żółta, turkusowa, a także czarny kwiatowy nadruk z brązowymi skórzanymi akcentami wyglądają tak marzycielskie, że na pierwszym spojrzeniu jestem na polinezyjskim ucieczce. Podobnie jak torebka może sprawić, że czuję się w ten sposób, jestem konkretny, to tylko sprawi, że moje życie będzie znacznie przyjemniejsze (i modne).

Pomóż mi więc, pomóż mi znaleźć lukę na temat mojego narzuconego zakazu torby, aby móc zamówić tę torbę w przedsprzedaży, a także przytulić się do całej wiosny, a także letniego. Kup za pośrednictwem Proenza Schouler za 1855 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *