Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized W tym tygodniu celebrytki pchają własne projekty wraz z torbami z Gucci, Balenicaga i wiele więcej

W tym tygodniu celebrytki pchają własne projekty wraz z torbami z Gucci, Balenicaga i wiele więcej

, rzadko, celebrytki noszą własne projekty torb. Zwykle dzieje się tak dopiero wtedy, gdy gwiazda ma swoją wysokiej klasy linię, taką jak Victoria Beckham lub Mary-Kate i Ashley Olsen, lub gdy gwiazda przeprowadza jednorazową współpracę z projektantem, taką jak ostatnia praca Seleny Gomez z trenerem. Jeśli worki też są, powiedzmy, że, dostępne ceny, celebrytki zwykle zwykle nie mają ich publicznego noszenia. W tym tygodniu mamy dwa bardzo głośne wyjątki od tej zasady, oprócz pół tuzina przypadków naszego normalnego worków.

Ashanti
Ashanti nosił tak modną torbę z paskiem Gucci podczas picia kawy w Alfred’s w LA. Kupuj torby Gucci za pomocą Gucci

Chrissy Teigen
W Nowym Jorku Chrissy Teigen i małżonka John Legend poszli na nocny spacer w Soho; Chrissy nosiła swoją torbę Balenciaga Everyday Crossbody, niedawna faworyt. Kupuj Balenciaga Everyday Crossbody za pośrednictwem netto-a-porter (1090 USD)

Drew Barrymore
Drew Barrymore zameldowała Stephena Colberta, aby zdyskontować nowy sezon swojego serialu Netflix Santa Clarita, a ona zrobiła to podczas promocji torby z własnej linii: Drogi Drew Drew Barrymore jesteś silnym sprzęgłem, który ma bardzo łatwo dostępną cenę etykietka. Zdobądź Drogi Drew Drew Barrymore, jesteś silny za pośrednictwem Amazon (44,19 USD)

Emma roberts
W Sunny LA Emma Roberts złożyła torbę Mulberry Tiny Seaton podczas zakupów w Sandro w Beverly Hills. Kupuj torbę Mulberry Tiny Seaton za pomocą Mulberry (1150 USD)

Eva mendes
Drew nie była jedyną celebrytą promującą własną torbę w tym tygodniu; Eva Mendes wyszła w Nowym Jorku, niosąc torbę ze swojej popularnej linii z Merchant NY & Company. Kupuj kolekcję Eva Mendes Ruffled Tote Bag za pomocą NY & Company (79 USD)

Gigi Hadid
Paparazzi nie tylko złapał Gigi Hadid, który wyrzucił z swojego mieszkania lub budynku mieszkalnego za pomocą tej torby Valentino Rockstud Spikes, ale także członek zespołu PB – Kaitlin w tym czasie spacerował swoim blokiem. Kupuj torbę Valentino Rockstud Spikes za pomocą MyTheresa.com (2 895 USD)

Nia Long
Nigdy nie skończyliśmy bez zatrzymania się na serii AOL Build, aw tym tygodniu Nia Long zatrzymała się z jej wspaniałą dużą torbą Gucci Guccitotem. Kupuj torbę Gucci Guccitotem za pomocą Gucci (4200 USD)

Nicky Hilton
Wreszcie Nicky Hilton został zidentyfikowany i o tym LA, nosząc ten klasycznie swobodny zespół obok torby Valentino Rockstud w Ruby Red. Kupuj torbę Valentino Rockstud Spikes za pomocą Bergdorf Goodman (2795 USD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *