Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized David, a także Victoria Beckham opuszcza Paryż z bagażem Louis Vuitton

David, a także Victoria Beckham opuszcza Paryż z bagażem Louis Vuitton

David, a także Victoria Beckham, niedawno zidentyfikowano na dworzec kolejowy w Paryżu z odpowiednim asortymentem wysokiej klasy przenoszenia (w tym jednym z nich Projekty Victoria, Natch). David’s Bring Louis Vuitton Monogram Macassar Keepall, a także Victoria ma na ramieniu jedną z własnych wiktorii Beckham Liberty Totes. Możesz kupić Keepall Davida za 1880 USD w Louis Vuitton. Czarna skórzana noszenie VB Victoria jest oferowana za 1350 USD w Net-A-Porter.

Z jednej strony, czy jakikolwiek rodzaj para celebrytów starzeje się znacznie niż David, a także Victoria? Najprawdopodobniej nie. Jednak z drugiej strony, chociaż nie spodziewam się, że ekrany non-stop PDA od par celebrytów, które są małżeństwem od ponad dekady, te zdjęcia są tak płaskie, ledwo można powiedzieć, że te dwie osoby rozumieją się, nie mówiąc już o tym Zorientowanie brytyjskich niemowląt w domu. Dam D&V korzyść z tego pytania, a także zakładam, że obcasy Casadei Victoria są naprawdę winne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *