Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Zapytaj Purseblog: 5 pytań

Zapytaj Purseblog: 5 pytań

W zeszłym tygodniu Amanda rozpoczęła naszą kategorię Ask Purseblog i otrzymaliśmy wiele zgłoszeń! Jeśli masz pytania o torebkę, pamiętaj, aby wysłać je naszą drogą, wysyłając e -maila na adres as qupurseblog.com.

W tym tygodniu odpowiadam na pięć pytań od czytelnika Hetty. Hetty pisze:

Cześć Megs,
Miałem kilka pytań:
1. Jaka jest twoja ulubiona torba?
2. Jaką torbę jest dla Ciebie zakup?
3. Która torba powinna dostać? Chanel Jumbo czy chłopiec?
4. Megs, jaki rozmiar Hermes Birkin działa lepiej dla ciebie, 30 cm lub 35 cm?
5. Czy mógłbyś robić wiele worków o wiele częściej?

Dziękuję,
Hetty

Cześć Hetty! Bardzo się cieszę, że do nas napisałeś. Zadałeś kilka pytań, które otrzymałem różne czasy, więc z przyjemnością odpowiem na nie dla ciebie i innych.

1) Jednym z pytań, które najczęściej zadałem, jest ulubiona torba, którą posiadam, i to pytanie najbardziej mnie przytula. Posiadam wiele torebek i lubię wiele z nich, a jeszcze bardziej kocham. Nie mogę wymienić tylko jednego; Mam parę do podzielenia się.

Najpierw kocham mojego Black Hermès Black 35 cm Birkin. Jest elegancki, do noszenia i takie stwierdzenie. Uwielbiam kolor, który wybrałem i uwielbiam, jak ta torba jest bardzo przestronna. Ponadto skóra wciąż pachnie niesamowicie.

Po drugie, mam obsesję na punkcie ponownego wydania Chanel. Niedawno oceniłem tę torbę i jest to taki klasyk, ale ma najlepszy zwrot w moim osobistym stylu. Skóra jest wystawna, a torba pasuje do wielu moich codziennych potrzeb.

Po trzecie, moja najlepsza umowa Gucci Bamboo z torbą; To jest po prostu cudowne. Istnieje tak wiele przedziałów, że w niektórych przypadkach nie mogę ich utrzymać prosto, ale to tylko piękna torba. Nosiłem, nosziłem i nadmiernie niszczyłem tę torbę, a mnie to nie zawiodło.

Oczywiście lista będzie się zmieniać, ale te trzy były moimi torbami od kilku lat.

2) Następny zakup torby dla mnie? Wydaje mi się, że to będzie wielki rok dla torb Dior i próbowałem dowiedzieć się, który z nich chciał. Opieram się na damę Dior lub nowszą, ale jest to coś, co planuję zagłębiać się w głębsze, i na pewno będę dzielić się z wami wszystkimi podróżami.

3) Torba Chanel Jumbo lub Chanel Young Boy? To trudne pytanie, ponieważ zależy to od twojego osobistego gustu i tego, jak użyjesz torby. Chanel Jumbo Flap to wszechczasowy klasyk, łatwo. Projekt jest nieco bardziej „podwyższony” niż torba młodego chłopca, nieco bardziej elegancka. Młody chłopiec to nowszy projekt, który ma nowoczesny akcent; Zamknięcie zapięcia i proste linie nadają torbie młodszy urok. Nie możesz się z tym pomylić, ale zadaj sobie pytanie, czy chcesz coś bardziej nowoczesnego lub bardziej klasycznego, a to powinno pomóc ci zdecydować!

4) Który rozmiar Hermès Birkin jest dla mnie lepszy? Moim pierwszym Hermesem Birkinem był 30 -cm Blue Jean Birkin w skórze Togo, a moim drugim 35 -cm Black Birkin również w skórze Togo. Mogę bez wątpienia powiedzieć, że Birkin 35 cm jest dla mnie lepszy. Powodem jest mój wzrost; Mam 5’11, a 30 cm wydaje się bardziej jak torba wieczorowa niż codzienna torba na moim ciele i ramie. 35 cm działa tak dobrze do codziennego użytku i naprawdę pokochałem ten rozmiar.

5) Tak! Zrobimy znacznie więcej worków funkcji!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *