Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Najlepsze kampanie reklamowe torebki z wiosny 2015 r.

Najlepsze kampanie reklamowe torebki z wiosny 2015 r.

Mimo że torby rzadko zajmują centralne miejsce na pokazach wybiegów, wraz z kosmetykami i butami, to rzeczy, które marki zwykle oferują w Buy, aby zachować obsługę obsługi. ; Wielu projektantów nie może przetrwać samych ubrań. Oznacza to, że kiedy nadejdzie czas, aby marki mogły interakcja z klientami, torby zwykle kończą się centralnym celem. Nigdzie nie jest tak wyraźniejsze niż w sezonowych kampaniach reklamowych, w których często jest tak wiele torebek, że ubrania wydają się refleksją.

Myślimy o różnych metodach, które akcesoria kształtują branżę modową, więc teraz, kiedy wszystkie reklamy wiosenne 2015 zaczęły pojawiać się w czasopismach, usiadłem, aby wyglądać w dowolny sposób, które starają się marki, które marki próbują Zwabiasz cię w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Od włoskich babci po koni na plaży – pozornie nieograniczone metody mówienia: „Hej, czy ta torebka nie wyglądałaby na ciebie świetnie?”

Poniżej skonfigurowaliśmy reklamy zorientowane na torebkę ze wszystkich naszych preferowanych marek. Zrozumiemy, który jest preferowany w komentarzach.

Alexander McQueen
Estetyka McQueena od dawna grała z małżeństwem z uroczym, a także groteskowym, a także wygląd w tej kampanii absolutnie dostarcza kontrapunkt dla dość utrwalonej torby.

Balenciaga
Torba nie może być umieszczona z przodu, a także na tym obrazie, jednak opcja jasnego koloru zapewnia, że ​​twoje oko jest do niej idealne.

Bottega Veneta
Bujny, nowoczesny, nastrojowo -perfekcyjnie Bottega.

Burberry
Nie jestem znaczącym fanem tych toreb, jednak Naomi Campbell, a także Jourdan Dunn są przekonującym duetem, jeśli kiedykolwiek je widziałem.

Céline
Moim najmilszym pragnieniem wiosny 2015 r. Przyniosła ze sobą zdjęcie Joan Didion, a także jednej z charakterystycznej torby Céline, jednak niestety, dostaliśmy tylko jej ujęcie, a także okulary przeciwsłoneczne. Zamiast tego jestem gotowy, aby wyczyścić tę torbę z brązowym paskiem.

kanał
Kristen Stewart od dawna jest jedną z wybranych kobiet Karla Lagerfelda, a także jest mądrą opcją do tradycyjnej kampanii w torbie; Wykresy tradycyjnej klapy z szewronem jest zmodernizowanym uchwytem starym ulubieńcem, a jej estetyka chłopca podkreśla jego wszechstronność.

Chloé
Konie, plaże, piękne klify, blondynki – tak, dobrze, zaoferuj mi tę torbę.

Christian Dior
Poparcie Jennifer Lawrence odegrało kluczową rolę w odnowie Diora pod rządami Rafa Simonsa, a także wygląda równie nieskomplikowane, jak i urzekające tutaj, jak zawsze.

Trener
Przesłanie tej reklamy jest jasne: instruktor jest gangiem kobiet, a każdy rodzaj rozsądnej osoby chciałaby się przyłączyć.

Diane von Furstenberg
Przesłanie tej reklamy jest również jasne: DVF chciałby, abyś uwierzył poważnie o Gingham, a także o tym, co może dodać do twojego życia.

Dolce Gabbana
Jestem całkowicie poważny, kiedy stwierdzam, że „włoskie babcie z eleganckimi torbami i tiarami” to najlepszy pomysł na reklamę modową, jaką kiedykolwiek uświadomi naszą planetę.

Fendi
Ta reklama jest nie tylko sprytna, ale zapewnia kontekst w rozmiarze tej małej torby.

Salvatore Ferragamo
Ta kampania nie jest wysoka, jednak z pewnością jest aspiracyjna. Chciałabym wylewać się przy basenie z wyjątkowo kosztowną torebką, gdy mówimy.

Givenchy
Kampanie reklamowe w modzie działają jako narzędzie promocyjne na dwa różne sposoby; Po pierwsze, wkładają one reklamy, a także siebie, tak jak zawsze, jednak są też generatorami szumu powyżej, a także poza płatnymi miejscami. Z drugiej strony zdobycie Julii Roberts było niezwykłym zamachem.

Gucci
Kiedy wierzę w Gucci, zawsze wierzę w coś o wiele bardziej formalnym, a także eleganckim niż to-te zdjęcia to świetna wskazówka, że ​​marka może również wyluzować.

Jimmy Choo
Torebka jako kajdanki? Jasne, cokolwiek powiesz, Jimmy Choo.

Louis Vuitton
Podczas swojej drugiej wielkiej kampanii z marką Nicolas Ghesquiere wybrał tożsamość Louisa Vuittona, pozostając głównie z tym, co zrobił w swoich pierwszych reklamach – fotografie, modele, a także nastrój są głównie takie same.

Marc autor: Marc Jacobs
Marc autorstwa Marc Jacobs chciałby przypomnieć ci wszystko, że jest to młoda, modna marka dla młodych, bioder.

Marc Jacobs
Rozpoznanie tego zajęło mi kilka minut, jednak to Karlie Kloss.

Miu miu
MIU Miu od dawna gra zarówno młodość swoich ubrań, jak i akcesoriów, mimo że sprzedają dorosłym kobietom. Projekt w tej reklamie wygląda na to, że czeka poza biurem dyrektora.

Moschino
Dla marki o tak brutalnej wrażliwości jest to wręcz gustowna reklama.

Morwa
Wciąż próbując odkryć jego podstawę, Mulberry wybrała Georgię May Jagger zamiast prześwietloną Cara Delevingne. Moim zdaniem mądry ruch.

Prada
Powrót Gemma Ward na modne linie frontu jest wystarczające, aby wzbudzić dowolnego wieloletniego obserwatora rynku, bez względu na to, co sądzisz o torbach.

Valentino
Jest coś tak spokojnego w modelach LaziNg na różowym piasku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *