Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Spotlight: The Saint Laurent Monogram Saint Germain Carry

Spotlight: The Saint Laurent Monogram Saint Germain Carry

Saint Laurent nie robi rozpryskiwania torby, a także ponownie uruchamia się co sezon, który robią niektóre marki. Hedi Slimane rozwinęła popularność swojej firmy w zakresie próby tworzenia najlepszych wersji rzeczy, które każda dama już chce w swojej szafie, niezależnie od tego, czy jest to najlepsza torba na wychodzenie, czy najlepsza para butów Chelsea, aby nosić sześć miesięcy w ciągu roku . Oznacza to, że zmienność sezonowa nie jest tak ważna, jak dla marki takiej jak Fendi, a także w tych okolicznościach, wprowadzanie nowej torby jest zawsze intrygujące.

Saint Laurent Monogram Saint Germain Carry to dodatek przed upadkiem 2015 do istniejącej linii Monogramme, która właśnie została oferowana dla zamówienia w przedsprzedaży, a także jego standard, a także dyskretny, aby stworzyć solidną torbę roboczą dla każdego indywidualnego nagłówka do biura na co dzień. Ma najbardziej subtelne logo ze wszystkich dotychczasowych worków monogramme (mały, złoty „YSL” na zdejmowanej klochecie), ma opcjonalne paski do przenoszenia, a przy 14 cala szerokości pasuje idealnie do wspaniałego obszaru roboczego wspaniałego obszaru dla wielu kobiet.

Monogram jest nieco bardziej subtelny niż inna superpopularna torba Saint Laurenta, Sac de Jour, a także brakuje mu super-biednego blasku, a także kwadratowych akcesoriów zarządzanych, które sprawiły, że ma charakter. Ta torba wydaje się nieco bardziej biznesowa, przynajmniej w obecnych iteracjach. Monogram jest oferowany teraz do zamówienia w przedsprzedaży, jednak prawdopodobnie nie zostanie wysyłany do września.

Czy jesteś taki jak ten styl znacznie lepszy niż Sac de Jour, czy nie tak bardzo?

Saint Laurent Monogram Monogram Monogram Saint Germain Tote
2650 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Tote Saint Laurent Monogram
2450 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *