Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized W tym tygodniu celebrytki przyniosły mnóstwo nowych jesiennych torebek

W tym tygodniu celebrytki przyniosły mnóstwo nowych jesiennych torebek

z Chloé, Miu Miu, a także ulubionej etykiety Aussie Margot Robbie, Sandy, w tym tygodniu, a także umysły. Jakby nowe jesienne torby nie były wystarczająco interesujące, wszyscy możemy odkryć to, czego użyła Rihanna, a także przyniesiono chrzest na Barbadosie. W twoim umyśle rozwija się obraz najlepiej teraz o tym, jak może wyglądać. Trzymaj się go mocno, a następnie zobacz dokładnie, jak się porównuje z prawdziwą umową.

Chrissy Teigen
Chloé Kurtis weź torbę
1 790 USD za pośrednictwem Nordstrom
Chrissy Teigen niedawno zabrała ten nowy styl Chloé na kolację w Catch w LA. Kurtis był jedną z naszych preferowanych nowych torb z ostatniej plonu kolekcji projektantów przed upadkiem.

Jennifer Garner
Torba Hermès Victoria
2729 USD za pośrednictwem Vestiaire Collective
Jennifer Garner niedawno przyniosła ten tradycyjny styl Hermès do kościoła w Pacific Palisades. To nie pojawia się również na celebrytach.

Kelly Osbourne
Chanel cekinowa torba klapy
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Kelly Osbourne zrobiła ten fantazyjny klapa Chanel na niedawną datę obiadową w Craiga. Szokująco może nie uniknąć paparazzi tym wyjątkowo steampunk.

Krysten Ritter
Torba legendowa Alexander McQueen
1 995 USD przez Saks
Kolejny dowód na to, że okulary słoneczne nikogo: Paps znalazł Krysten Ritter w Lax z jednym z jej preferowanych stylów 2016, The Alexander McQueen Legend Bag.

Margot Robbie
Sandy Babylon Siodle Bag
Aussie Margot Robbie jest raczej stronniczy w tym stylu z Aussie Brand Sancia. Pojawił się już w licznych workach Margot Robbie, a także tutaj, jest na jej ramieniu, gdy po raz kolejny w JFK.

Reese Witherspoon
MIU miu Madras Velvet Bag
2160 USD przez Saks
Reese Witherspoon naprawdę faworyzuje tę soczystą aksamitną torbę miu miu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Właśnie tutaj sprowadza to na lunch satysfakcjonujący w LA.

Rihanna
Torba Dior Woman Dior
Kup worki na Dior przez Vestiaire Collective
Oto Rihanna kołysze swoje nowe Locs, a także małą srebrną kobietę Dior podczas pobytu na Barbadosie na chrzest. To wszystko równie dobrze Rihanna Realness na jednym zdjęciu dla mnie. Wierzę, że muszę przejść na emeryturę.

Taraji P. Henson
Torba łańcuchowa Louis Vuitton Pallas
Wreszcie, oto Taraji P. Henson, przynieś gładką torbę łańcuchową Louis Vuitton Pallas do niedawnego występu w Great Day Nowy Jork.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *