JPK Paris Sasha Large Hobo

Czy jakiś osoba zaobserwowała ostatnio nadwyżkę torebek nylonowych JPK Paris w sklepach? Najpierw obserwowałem je w Nordstrom, a potem zobaczyłem je w butiku w ten weekend, a teraz są one również noszone przez stronę Nordstrom. W przypadku torby, o której nigdy wcześniej nie słyszałem dwóch tygodni temu, wydaje się, że pojawiają się w wielu miejscach.

I może to nie jakiś powodów – duża hobo JPK Paris Sasha wydaje się być doskonale przystępną torebką, chociaż nie jestem pewien ceny.

Jeśli chodzi o nylonowe torby, jest to z pewnością jeden z najmilszych, jakie ostatnio spotkałem. Zwykle nie jestem fanem tkaniny, gdy dotyczy to torb z wysokiej klasy, ale dziś wylewa wiadra i ma coś, co nie zaszczepiono na zewnątrz, nie wydaje się złym pomysłem. Ale czy jestem gotowy zapłacić za jeden kilkaset dolarów? To się okaże.

Dużą doskonałą częścią tej torby jest jej konstrukcja. Jest w pełni wyłożony, tak jakby był wykonany ze skóry, a pasek jest szeroki, gruby i znaczący. Moją ulubioną częścią jest sprzęt-jest masywny i dobrze zaprojektowany, i zajmuje centralne miejsce na podstawowym tle, które zapewnia ta torba.

Sprzęt, skórzany uchwyt i pełna podszewka sprawiają, że ta torba jest nieco cięższa i o wiele bardziej znacząca, niż można się spodziewać po nylonowej torbie, i wskazuję, że jest to komplement. Udało im się wziąć coś szarego i udoskonalić szczegóły, aby było to wysokiej klasy, i żałuję, że nie będę miał go nosić w dzisiejszej pogodzie. Przejdź przez Nordstrom za 245 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *