Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Cynthia Vincent Fairfax Tablica

Cynthia Vincent Fairfax Tablica

Będę najpierw stwierdzić, że doceniam, gdy projektant robi coś dziwnego. Gdyby nikt nigdy nie odszedł z ubitej ścieżki, nigdy nie mielibyśmy żadnych nowych wzorów, których można szukać tak dobrze, jak to byłoby o wiele trudniejsze do odkrywania rzeczy do komponowania każdego dnia. Tak więc, zarówno na poziomie kreatywnym, jak i funkcjonalnym, w ciągu dnia lubię nieco ekscentryczność.

Ale często dziwność po prostu nie działa. Struktura zarządzania Cynthia Vincent Fairfax Cabrible naprawdę rzuca mnie na pętlę.

Kształt samej torby jest w porządku, jeśli coś, co widzieliśmy wcześniej. Nawet skórzany kolor jest świetny-dymny szary-niebieski, którego pożądam jesienią. Wygląda na to, że byłby miękki i użyteczny. Wszystkie znaki są.

To znaczy, dopóki nie spojrzę na uchwyt. Doceniam to, że starali się zrobić coś architektonicznego, a także nieprzewidzianego z czymś, co może być (i zwykle jest) wyjątkowo nudne, jednak proporcja jest tutaj błędna. Zamiast ulepszyć ogólny projekt, zarządzanie obciąża cokolwiek, a także odkłada dokładnie to, jak działa jako całość. Ledwo mogę spojrzeć na torbę, nie wpatrując się w uchwyt, a także kwestionuję zamiar projektanta. Dowień się z Luną Boston za 425 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *