Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Kupuj torby Gucci, buty, a także akcesoria w specjalnym nadruku kwiatowym za pomocą gucci.com

Kupuj torby Gucci, buty, a także akcesoria w specjalnym nadruku kwiatowym za pomocą gucci.com

Być może najważniejszą rzeczą innowacyjną reżyserką Alessandro Michele dał Gucci podczas swojej krótkiej kadencji pod stercą marki jest poczucie obfitości . Jego kolekcje są ogromne, jego lookbooki są bogate w ustalone szczegóły, a także stylizację, a także same ubrania, a także same akcesoria, są bogato szczegółowe, często do punktu wizualnego, a także błędnego kierowania. Gucci Michele jest również obfitym doświadczeniem zakupowym; Drażnia dość typową liczbę produktów podstawowych w pozornie nieograniczoną różnorodność konkretnych opcji, co daje wszystkim szansę na poczuć, że dostają coś wyjątkowego i osobistego.

Limitowane edycje o ograniczonej dostępności zawsze zwiększają to uczucie, a także jest to droga, która ostatnio odniosła sukces dla Gucci. Marka wydała kolekcję kapsułek w Net-A-Porter na sprzedawanie akcesoriów niemal imprezyjnych w maju, a także teraz marka powraca z jeszcze jednym oszałamiającym kwiatem, który można odkryć tylko za pomocą Gucci.com. Kolekcja, nazwana Gucci Garden, zawierała jasny, ciepły kwiat w torbach, akcesoriach, butach, a także gotowy do noszenia.

Nadruk idealnie pasuje do świata Gucci, a także mieszanka kolorów sprawia, że ​​torby jest zaskakująco wszechstronne. Spójrz na oferowane akcesoria poniżej lub kup pełną kolekcję za pośrednictwem Gucci.com. Bądź jednak ostrożny – na temat, że ma to tendencję do szybkiego znikania ze sprzedawców detalicznych.

Gucci Garden Ace Sneakers
595 USD za pomocą Gucci

Gucci Garden Dionysus Tiny Bag
1800 USD za pomocą Gucci

Torba Gucci Garden Dioniysus
2700 USD za pomocą Gucci

Torba Gucci Garden Dioniysus
2490 USD za pomocą Gucci

Gucci Garden Princetown kapci
695 USD za pomocą Gucci

Gucci Garden Silk Scalf
465 USD za pomocą Gucci

Gucci Garden Silk Scalf
465 USD za pomocą Gucci

Portfel z suwakiem Gucci Garden
690 USD za pomocą Gucci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *