Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Czy istnieje projektant, który często pomijasz?

Czy istnieje projektant, który często pomijasz?

Wszyscy robią zakupy na torebki na swój sposób, których jestem pewien. Niektórzy mogą zobaczyć torbę od projektanta, który uznają na gwiazdę lub eleganckiego kompletnego nieznajomego, a także wybrać, że potrzebują jej natychmiast, podczas gdy inni mogą zastanawiać się nad określoną torbą przez miesiące, dopóki nie wyciągną spustu. Są też tacy, którzy przez wiele godzin wędrują po centrum handlowym, przeglądając wszystkie preferowane marki, gdy są przygotowani na nową torbę. Osobiście metoda, którą kupuję modyfikacje z każdą kupowaną torbą, jednak jedna rzecz pozostaje spójna, a także projektanci, których zwykle robię. Jeśli kupuję, aby poczuć to, co jest obecnie, czy to w Internecie, czy w sklepach, zwykle szukam dokładnie tej samej garstki projektantów. Potem mam drugi poziom projektantów, na które będę szukał, podobnie jak wreszcie, znaleziony w wyjątkowo plecach mojego mózgu pozostaje reszta: te projektanci istnieją, ale powszechnie pomijają. Oczywiście jest to zarówno osobiste preferencje, jak i dla mnie, Gucci może być na szczycie, dla innych może to być projektant „Mind of Mind”.

Nie ma nic złego w „Projektantach Mind Projektantów”, a także istnieją różne powody, dla których marka tam pozostaje. Może to być ogólna estetyka lub punkt kosztowy, jednak często nie mogę nawet wnieść palca na powód. Dla mnie Miu Miu jest jednym z tych projektantów. Powszechnie ignoruję torby miu miu jako markę do zakupu, a także nie jestem pewien, dlaczego. Niedawno przewijałem się z Nordstromem, a także natknąłem się na gładką, a także ustrukturyzowaną wytłoczoną torbą krokodylcową z bardzo małą marką. Programu natychmiast zrozumiałem, że torba była miu miu od czasu opisu, a potem zacząłem zastanawiać się, dlaczego nie szukam wyboru MIU MIU.

Podoba mi się wygląd tego MIU MIU, jednak po dodatkowo spojrzeniu na mnie przykuł z kilku powodów. Po pierwsze, podoba mi się ogólna sylwetka, a także zaokrąglony kształt torby – jest to ponadczasowe, jednak nadal wydaje się odpowiednie w tym samym czasie. To jest ladyliste, gdy przyniesiono przez delikatnego najwyższej ręki, choć podobnie ostro od paska łańcuchowego. Jestem również frajerem wytłoczonego krokodyle, a także jeśli nie rozumiem, że nie wszyscy są fanem, odkrywam, że jest gładki i przyciągający wzrok. Zapewniam MIU miu drugi wygląd, a także to mnie zastanawiałem, czy istnieje projektant, o którym czujesz dokładnie taką samą metodę? Jeśli tak, czy istnieje pewien powód?

Zdobądź teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *