Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Na rynku odsprzedaży Gucci wyprzedza teraz nawet Chanel

Na rynku odsprzedaży Gucci wyprzedza teraz nawet Chanel

Rynek torebek ma poziomy prestiżu, które prawdopodobnie rozumiesz całkiem dobrze, nawet jeśli tak naprawdę nigdy o nich nie myślałeś. Premier projektant i współczesny to wielkie dwa, ale w nich istnieją podrzędne, które organizują rzeczy oparte na poziomie cen i zainteresowania konsumenckim. Prawdopodobnie powyżej „Premier projektant” jest tym, co lubię myśleć jako Wielką Trójkę: Hermès, Chanel i Louis Vuitton. Te marki mają najwyższe ceny dowolnej z dużych marek, a także mają najgłębszą studnię zainteresowania konsumenckim, co przekłada się również na rynek odsprzedaży – ich torby mają najlepiej, a czasem nawet zaćmienia oryginalne sprzedaż detaliczną dla wysoce poszukiwanego -po kawałkach. Teraz, według internetowego giganta odsprzedaży projektantów The Real Real, ci trójka mają nowego pretendenta: Gucci.

Według wewnętrznych liczb witryny Gucci jest obecnie najczęściej wyszukiwaną marką 2018 wśród pokoleń pokolenia. Chanel jest nadal numerem jeden wśród tysiącletnich kobiet, ale popularność Gucciego wśród mężczyzn zwróciła markę na pierwsze miejsce w stosunku do wszystkich. (Prawdopodobnie ważne jest, aby zauważyć, że Chanel nie tworzy odzieży męskiej, ale wszystkie inne duże marki Gucci przeszedł, w tym Louis Vuitton i Hermès, mają bardzo popularne linie mężczyzn.) Gucci jest również największym zyskiem roku, popularność: mądra popularność: mądra popularność: mądra popularność: Real Real Reports, że wyszukiwanie jego produktów wzrosły o 62%. W przypadku marki, która trwa około długiego czasu, jest to niezwykła wzrost popularności od kilku lat, a sposób, w jaki marka sprawiła, że ​​zdarzyło się to wykraczające poza tylko zmiany projektowe.

Kiedy Alessandro Michele zajął najlepsze miejsce projektowe w Gucci, nie tylko wstrząsnął estetyką marki, ale szybko zmienił sposób, w jaki branża jako całość strategowała swoją ofertę. Rynek luksusowy jest ogólnie jednym z powolnych, metodycznych debiutów produktów, ewolucji i wycinków, z większością torebek po zgrabnym łuku narracyjnym: ograniczone początkowe wydanie ustępuje rosnącej popularności i dostępności, podczas których marka uwalnia kilka specjalnych Wersje każdego sezonu obok neutralnych kolorów i konwencjonalnych rozmiarów, których można się spodziewać. Ostatecznie projektowanie szczytowe i zaczynają się cofać na korzyść innych, nowszych ofert marki, które są podnoszone, a dla większości toreb, które kończy się stopniowe wycofanie się z cichym zaprzestaniem. Gucci robi rzeczy inaczej i znacząca różnica zarówno dla marki, jak i dla sprzedawców.

Gucci ma kilka toreb (takich jak zwykłe skórzane marmonts) i inne linie produktów, które następują po tym tradycyjnym łuku dla bardziej swobodnych kupujących, ale dla zagorzali, które napędzają tak wiele trendów w modzie . Wiele z najbardziej atrakcyjnych stylów sezonowych powstaje w wielu różnych wersjach, ale w bardzo małych ilościach każdej wersji. Oznacza to, że jeśli zakochasz się w jednym z nich, może być dostępny tylko u jednego konkretnego sprzedawcy lub przez bardzo krótki czas. Pomaga to stokować najważniejszą pełną sprzedaż ceny-torby gucci, akcesoria i odzież rzadko są obecnie dyskontowane-i zachęca ludzi do przeszukiwania wielu projektantów w Internecie dla tego, który uciekł. To nie tylko pomaga w sprzedaży tych szczególnie popularnych produktów, ale daje konsumentom ogólne poczucie, że produkty marki nie zostaną zdyskontowane i mogą zniknąć w jednej chwili, co zachęca kupujących do zapłaty pełnej ceny i zakupów na początku Sezon, nawet jeśli chcą, może nie być jednym z super ograniczonych utworów.

W klimacie modowym, w którym tradycyjne marki mają trudniejszy czas z paradoksem sprzedaży w skali globalnej, zapewniając jednocześnie, że ich produkty nadal wydają się rzadkie i ekskluzywne, Gucci wydaje się wymyślić sposób na zrobienie obu. Przynajmniej na razie – gusta konsumpcyjnego są zmienne, ale Gucci nabiera całego tempa, o który mógłby poprosić marka, zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i online.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *