Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Emmy Rossum wykonuje zadania z torbą Rebecca Minkoff

Emmy Rossum wykonuje zadania z torbą Rebecca Minkoff

, że zawsze zacięta Emmy Rossum została niedawno znaleziona zadania wokół Beverly Hills z miętową niebieską torbą Blake Blake Blake. Ta żywą ofertę z torbą naprawdę wyskakuje z jej koronkową topem, spódnicą Heather Jersey, a także dopasowującymi kolorami baletami. Blake to styl z zeszłej wiosny, który niestety nie jest obecnie oferowany online, jednak możesz odkryć mnóstwo toreb Rebecca Minkoff, butów, a także odzieży w Shopbop. Edycja Emmy „Liczne torby…” jest pełna niedrogich, amerykańskich toreb projektantów, a także warta rzucania się.

Emmy Rossum nie jest jeszcze dokładnie nazwa domowego – znacznie więcej osób najprawdopodobniej uznałaby ją od swojej kolejności w Phantom of the Opera Adaptation w 2004 roku niż z jej niesamowicie uznanej serii Showtime bez Shameless. Jednak powinna absolutnie być na radarach celebrytów mody, ponieważ jest niesamowitą komodą. Nigdy nie opuszcza domu, nie wyglądając na dodatkowe wypolerowanie, a także nie widzieliśmy, jak biegnie po mieście w środkowych ubraniach fitness, w przeciwieństwie do 95% populacji celebrytów LA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *