Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Ten chwyt louboutin wygląda nieco jak Pomorańczycy

Ten chwyt louboutin wygląda nieco jak Pomorańczycy

Christian Louboutin Anastasia, 2345 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Jeśli jesteś rutynowym czytelnikiem torebki, wiesz, co myślę o torebkach z futra, mimo że w tym sezonie zmiękczyłem, aby umożliwić akcenty futra bez większego chwytania. A potem widzę coś takiego jak Christian Louboutin Anastasia i pamiętam, dlaczego torebki futra znów są złym pomysłem.

Tylko jedno słowo dotyczyło umysłu, kiedy zobaczyłem tę torbę: Pomeranian. Ponieważ torba jest zbudowana z liskiego futra, ma już wygląd i kolor psa, a miedziany odcień i długość prawie dokładnie pasują do małych psów pielęgnowanych przez ludzi, którzy chcą nosić zwierzęta w torebkach. Niestety, ten uchwyt wygląda na to, że próbujesz nosić swojego zwierzaka jako torebkę. Czekam tylko na to, żeby wyrzucić od futra i zacząć błagać o snausage.

Mój problem z futrem, oprócz dobrze znanych uczciwych problemów związanych z jego użyciem, zawsze było to, że ogólnie jest równie długo i bogata w pracę w ustrukturyzowanym, praktycznym świecie torebek. I to uświadomienie to tylko to – pomimo tego, że z pewnością ma gdzieś tam ramkę, torba wydaje się niczym więcej niż gigantyczną furball, którą będziesz musiał nosić ręcznie przez całą noc. I właściwie to właśnie to jest, nie wspominając o tym, że najprawdopodobniej wydaje się, że jest długo zaginionym kuzynem twojego zwierzaka. Kup z Neimanem Marcusem za 2345 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *