Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Przedstawiamy worka do przenoszenia podwójnej koperty Gucci Thiara Medium

Przedstawiamy worka do przenoszenia podwójnej koperty Gucci Thiara Medium

Snapshot: Gucci Thiara Medium podwójna koperta do przenoszenia torby

Odwracalne: można go używać z logo Gucci GG zajmującym się naprzód, lub słynnym lwa Lwa z przodu

Pasek do noszenia jest całkowicie zdejmowany: można go ściśle przynieść jako trzymanie z małym złotym łańcuchem

4 kieszenie wewnętrzne

Torba nie leży płasko na ciele, jeśli używasz go crossbody z logo GG odnoszącym się z przodu

Podwójny budynek sprawia, że ​​torba jest trochę nieporęczna

Jest to wyjątkowo usunięcie, że Gucci ma teraz swój moment, a także od pewnego czasu, a także nie jest tak bardzo, że w świecie akcesoriów 2018 jest rok Gucci. Praca Alessandro Michele nadal zachwyca kolekcję po kolekcji, nawet jeśli wskazuje na podejmowanie poprzedniego stylu, który działał dobrze dla marki, a także na nowo. Jednak w tym przypadku Michele wprowadził zupełnie nową sylwetkę torby na pasie startowym Gucci w 2018 roku, a także zachwyciła mnie kreatywną strukturą. Torka do noszenia podwójnej koperty Thiara jest wyjątkowa, zabawna, a także poważnie wszechstronna.

Niezwłocznie przyciągnęłem tę torbę, kiedy w grudniu po raz pierwszy spojrzeliśmy na torebki Gucci przed upadkiem 2018. Idealnie, zauważyłem dokładnie, jak różny był ten kształt tak dobrze, jak wierzyłem, że to naprawdę świetne, że ta torba była jak posiadanie dwóch torb w jednej. Podoba mi się to dla prostszego, mniejszego wyglądu, możesz nosić torbę po solidnej skórzanej stronie, która podobnie ma podwójny sprzęt Gucci, lub dla dużo bardziej ubranego, urzekającego wyglądu, możesz nosić torbę włączoną przeciwna strona. Druga strona torby ma złoty druk logo na skórze, z zawsze malowaną emalią Gucciego, a także kryształową kolidową głową. Podczas uwielbiam styl tej torby, utrzymanie tego przychodzi kilka wad. Na początek torba nie leży płasko na twoim ciele, jeśli głowa lwa ma do czynienia z tobą, a także może być raczej niespokojna na biodrze. Ponadto podwójny budynek torby wskazuje, że torba jest nieco nieporęczna. Biorąc jednak pod uwagę, że to jakby mieć dwie torby w jednej, styl jest stosunkowo przestronny na wieczorną torbę, więc nie będziesz musiał zagrozić tego, co masz wymagać na wieczór.

Gucci Thiara jest wykonana z gładkiej skóry, a także ma naprawdę świetną rękę, a także nie jest niesamowicie delikatna, a także nie wydaje się łatwo zarysować. Jest to stosunkowo świetne wskazanie, gdy dostajemy torby do oceny, które są w doskonałej formie, ponieważ często wykorzystywane są próbki prasowe, a także wysyłane do wielu różnych publikacji na zdjęcia. Prawda, że ​​ta skóra nie była porysowana, a także była w doskonałym kształcie ogólnym, wskazuje, że ta torba prawdopodobnie dobrze się utrzyma, a także bardzo ładnie. W wyłożonej tkaniną po obu stronach tej podwójnej torby działają w wewnętrznej części kieszeni rozciętej oprócz kieszeni zapinanej na zamek, co sprawia, że ​​ta torba jest naprawdę praktyczna w moich oczach. Możesz przynieść różne małe produkty, takie jak pomadki, a także inne kosmetyki w kieszeniach zapinanych na zamek, które oszczędza cię przed koniecznością przyniesienia trochę kosmetyków, tak jak zwykle.

Za antyczne złote sprzęt akcent gładką skórę, a także stonowany sprzęt „Gucci Gold” to jedna z moich preferowanych rzeczy w torbach Gucci. Podoba mi się miękkie logo złota, wierzyłem, że najlepszy łańcuch zarządzania jest wykonany z bardziej lśnionego złota. Obie strony torby działają klapa z magnetycznym zamknięciem zatrzasku, a także zdejmowany/regulowany pasek do przenoszenia. Delikatny górny łańcuch zarządzania nie jest zdejmowany, jednak dodaje świetny akcent, jeśli przyniesiesz tę torbę jako sprzęgło. Ogólne wymiary torby do przenoszenia podwójnej koperty Thiara Medium to 6 ″ H x 10,5 ″ W x 3 ″ D. Można zdobyć tę uroczą, a także genialną torbę klapową za 2 890 USD za pomocą Gucci.

Strzelono w hotelu Williamsburg w Williamsburgu na Brooklynie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *