Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Spłacić hołd dla Cobry z Zoo Bronx z torbą Jimmy Choo Snake

Spłacić hołd dla Cobry z Zoo Bronx z torbą Jimmy Choo Snake

Jeśli spędzasz tyle czasu w Internecie, co my (na miłość boską, mamy nadzieję, że nie), z pewnością to słyszałeś Trująca kobra uciekła z zoo Bronx i teraz jest zabawna i przerażająca większość Nowego Jorku. Nikt nie ma pojęcia, dokąd się skradł, ale teraz ma swoje zabawne konto na Twitterze i zajął miejsce Charliego Sheen jako internetowego mema du Jour. Bronx Zoo Cobra robi teraz wszystko, panie Sheen.

Jest tylko jeden właściwy sposób na świętowanie tego ślizgającego się małego pustku, a nie, nie ma to torebki z węgaksykinem. To prawdopodobnie by go zdenerwowało, a gdybyś natknął się na trującą kobrę, ostatnią rzeczą, którą chciałbyś zrobić, jest zranić jego uczucia. (Albo gorzej, spraw, aby pomyślał, że chcesz go złapać i zrobić go w gustowną wieczorną torbę.) Nie, panie, musisz uwiecznić kobrę z zoo w Bronx w kamieniach szlachetnych za pomocą zamszowego sprzęgła Jimmy Choo Candice Snake. Myślę, że gdzieś jest tu „węża urocza” gra słów.

W każdym razie mam coś do biżuterii gadowej, w której w mojej kolekcji obejmuje kilka węży inkrustowanych krystalicznie, zwykle w postaci bransoletek. To uścisk spodobałby mi się sposobem na związanie torebek z moim kostiumowym zapasem biżuterii, ale synchroniczność jego wyglądu najlepsza, ponieważ wąż przejął kulturę memów, dodaje dodatkowej warstwy atrakcyjności. W jakimś eleganckim butiku na Manhattanie jestem pewien, że jakiś bardzo inteligentny towarzyska myśli to samo i kupuje to najlepiej. Mamy nadzieję, że wąż zostanie wkrótce zlokalizowany, aby ten uścisk mógł wrócić do zwykłej torby wieczorowej z vintage zwrot akcji. Kup za pośrednictwem Net-A-Porter za 1595 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *