Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Weekendowa obsesja: Adriana Castro Nina Clutch

Weekendowa obsesja: Adriana Castro Nina Clutch

Każda celebrytka, sportowiec i fan sportu przejął Południową Florydę dla Saints z Nowego Orleanu, biorąc udział w Indianapolis Colts w Super Bowl Xliv. Podczas gdy niektórzy są tutaj, aby pójść na grę, wielu po prostu pochłania słońce na Florydzie i uczestniczą w jednym z tysięcy wydarzeń na Południowej Florydzie. To naprawdę jest miejsce, w którym można być teraz!

Kim Kardashian już pokazała nam swoją miłość do toreb Adriany Castro, kiedy nosiła swoje modne sprzęgło. Ostatniej nocy Kim wypleciła się i udała się do Prime 112, aby zjeść obiad podczas debiutującego torby Adriany Castro, której wcześniej nie widziano, sprzęgła Nina. Sprzęgło to duży styl koperty, który doskonale działał z jasną, odważną sukienką Kim. Nie tylko kochamy to sprzęgło, ale kochamy cały wygląd Kim. Ponieważ jest to pierwszy widzimy sprzęt Adriany Castro Nina i tak bardzo uwielbiamy wygląd Kim Kardashian, to jest nasza weekendowa obsesja!

Sprzęgło Nina będzie dostępne w Crocodile za 1495 USD, jaszczurkę za 1160 USD, a Python za 945 USD. To jeszcze jedna torba i celebrytka, która dodała do listy celebrytów, które uwielbiają niosą torby Adriany Castro. Wyślij e -mail na adres info@adrianacastroonline.com, aby zabezpieczyć sprzęgło Niny przed kolekcją jesień 2010.

Jeszcze lepiej jest to, że Adriana Castro skonfigurowała specjalny kod dla wszystkich czytelników Purseblog na wiosenne torby 2010! W tej chwili możesz zamówić wiosenne torby i otrzymać 30% zniżki. E -mail: info@adrianacastroonline.com i sprawdź Adriana Castro online.

Kod: Acpurseblogspring dla 30% zniżki (Uwaga: To sprzęgło nie jest uwzględnione w miarę upadku)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *