L.A.P.A. Różowa teczka

Chodzi mi o przejęcie świata biznesu. Jeśli chodzi o mnie, każda dama może to zrobić- w rzeczywistości każda osoba może. Zwykle wierzę o siebie jak postać Elle Woodsa, z legalnej blondynki.

Zanim podejmiesz to niewłaściwy sposób- pozwól, że wyjaśnię, jak. Mogę od czasu do czasu być blondynką, a także stwierdzić pewne ditsy rzeczy, a także mogę sugerować wszystkie designerskie ubrania, jednak naprawdę rozumiem, co się dzieje na tym świecie. Właśnie skoro dama ma to na tym świecie, nie oznacza, że ​​musi stracić poczucie stylu, a także dziewczęcych. Dlaczego więc nie zwiększyć twoich rzeczy mocną teczkę, która pokazuje wszystkim twój silny styl.
L.A.P.A. Skórzana podwójna teczka w stylu Croco w stylu Croco jest taka, aby wyglądała jak Croc, jednak jest naprawdę wykonana z wytłoczonej skóry cielęcej. Teczka ma górną pokrywę klapy z zamkiem pod spodem, a także jestem pewien, że niektóre wewnętrzne przedziały oraz kieszenie. Podobnie jak wiele skór, ta torba nie jest najtańsza. Kup w Internecie przez Forzieri za 798 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *