Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Emma Roberts jest urocza z ręcznikiem Chanel Butterfly Hold

Emma Roberts jest urocza z ręcznikiem Chanel Butterfly Hold

. Oscary są znane z uroczystości, a także wydarzeń prowadzących tak samo, jak wielkie nagrody, a także przestrzegają go, a także Chanel bierze udział w swojej Chanel, a także z kolacji przedprzestrzeniowej Charlesa Fincha w Madeo w Los Angeles.

Gwiazdy sprawiły, że swoją metodę zdarzyła się na stóp do głów w Chanel. Wiele toreb Chanel jest urzekających, a także oczywiste, jednak lubię widzieć trochę klejnotu, które Chanel zawsze obsługuje. Tym razem Emma Roberts zadowoliła mnie zarówno swoim stroje, jak i jej czarną skórzaną torbę z Chanel z detalami motyli.

Uwielbiam dokładnie, jak jej ręka może przesunąć się między torbą, a także motylem. To sprawia, że ​​ta torba jest prawdziwym akcesorium w metodzie, że natychmiast przyciąga wzrok. Mimo że ta torba jest na wiosnę 2011 r., Może szybko przejść na zimę. Jak dobrze rozumiesz, co jeszcze? Koszt naprawdę nie jest taki zły. Mam wypaczony pogląd na ceny torebek, jednak wraz z ciągle rosnącymi kosztami w Chanel, 2100 USD za to wstrzymanie wydaje się rozsądne. Jestem oficjalnie podobny (i czy Emma Roberts nie jest doskonała do dokładnie tego, jak zawsze się rozbija?).

Zapytaj za pomocą Chanel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *