Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild bags Liczne torby prawdziwych gospodyń domowych Beverly Hills

Liczne torby prawdziwych gospodyń domowych Beverly Hills

Chcę, żebyś wierzył, wszystkie metody powróciły do ​​tego, kiedy pojawiły się prawdziwe gospodynie domowe. Były to tylko żony regionu pomarańczowego, a także serial miał być zakulisowym spojrzeniem na uprzywilejowane życie grupy kobiet, które mieszkały w specjalnej społeczności zamkniętej w Coto de Caza. Teraz serial dotyczy bardziej dramatu niż bogactwa, jednak obsada prawdziwych gospodyń domowych Beverly Hills w jakiś sposób radzi sobie z praktycznie równą miarą. (W zależności od tego, o którym członku obsady mówisz, skala może sugerować jedną lub drugą metodę).

Lisa Vanderpump, Kyle Richards, Camille Grammer, Kim Richards, Taylor Armstrong, Adrienne Malof, a także Brandi Glanville to najbogatsza grupa gospodyń domowych, które Bravo ma w stałym (chociaż wydaje , może wspomagać średnią), a także rozumiać każdy odcinek w dąsienich torebkach, które noszą. Teraz, gdy grupa wróciła do telewizji (i wróciliśmy do podsumowania ich wygłupów), podjęliśmy swobodę patrzenia w paparazzi strzały grupy, a także destylując je do rozstrzygającego przewodnika po licznych workach prawdziwej Gospodynie domowe Beverly Hills.

Lisa Vanderpump
Wszyscy rozumiemy, co lubi Lisa: różowy, różowy, a także znacznie więcej różu. Och, a także buty, a także torby, które rozumiesz, jeśli widziałeś ją ogromną (może to być dwa razy większe niż moje mieszkanie w Nowym Jorku) na premierę trzeciego sezonu serialu. Kiedy to nadchodzi torebki, pierwsza Lisa wydaje się być Dolce & Gabbana – domyśliłbym się, że sama byłaby bardziej kobietą Chanel, jednak serce chce tego, czego chce serce. Właśnie tutaj jest z jednym ze swoich licznych Dolce & Gabbana Miss Sicyly Tote, w gorącym różowym lampartie. Możesz uzyskać rutynową wersję lamparta za 3245 USD za pośrednictwem Nordstrom.

Druku dla zwierząt za mało? Lisa również ma Dolce & Gabbana Miss Sicyly w cekinowym, mieszanym nadruku zwierząt. Wybierz dość spokojną wersję Black Cears za 2245 USD za pośrednictwem Net-A-Porter.

Lisa nie tylko robi to torby z nadrukiem dla zwierząt, ale ona również robi trójwymiarowe kwiaty. Wygląda podobny wygląd z koronką Miss Sicyly za 2425 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Lisa nie ogranicza się jednak do Miss Sicyly Torby – dlaczego miałaby? Sprawdź jej wyjątkowo „Lisę” Hot Pink Dolce & Gabbana Miss Dolce torebki. Wersja koronkowa kosztuje 2245 USD za pośrednictwem Nordstrom.

Jedną rzeczą, którą Lisa zawsze radzi sobie naprawdę dobrze, jest odkrycie torebki, która całkowicie pasuje do jej zespołu, bez względu na to, co ma na sobie. Purple Christian Louboutin Wonderful Charity Flap Bag na tym zdjęciu łączy się całkowicie z jej różową i fioletową sukienką Maxi. Wierzymy, że ona może podobnie jak ta drukowana wersja, 3595 USD za pośrednictwem net-a-porter

Tutaj Lisa, a także jej miu miu Matelasse Hobo instruują cię dokładnie, jak wydostać się z samochodów i ciężarówki jak milioner. Zdobądź wersję GRASP za 1295 USD za pośrednictwem Net-A-Porter.

Dowodzi to zdjęcie Lisy, a także jej idealnego beżu, a także haftowanego kwiatu w Valentino – Lisa ma idealną torbę dla każdego rodzaju stroju dowolnego rodzaju koloru. Sprawdź podobną czarną wersję za 3195 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Oczywiście Lisa ma trochę Valentino Rockstud w swojej kolekcji – oczywiście to pierzasty rockstud. Zdobądź skórzaną wersję w zatwierdzonym przez Lisę Pink za 1895 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Camille Grammer
Camille nie jest już pełnoprawną prawdziwą gospodynią domową, jednak poświęciła swój czas w serialu, więc uważamy, że jej torby są równie ważne. Lub torba, pojedyncza, powinienem stwierdzić – Camille lubi jej louis Vuitton Neverfull Totes, a także przynosi je praktycznie wyłącznie. Możesz zdobyć własne za 900 USD za pośrednictwem Louis Vuitton.

Nie wierzysz mi? Właśnie tutaj znów są Camille, a także jej niezawodna.

Co to jest? Odmiana! Camille wybrała w paski Neverfull zamiast swojego konwencjonalnego monogramu na ten wiosenny strój.

W celu nietypowego odejścia od jej Neverfull Camille wybrała jeszcze jedną torbę Louis Vuitton Monogram.

Adrienne Maloof
Z jakiegoś powodu Adrienne wydaje się być członkiem obsady, który jest najmniej ogarowany przez paparazzi, nawet po jej nieprzyjemnym rozwodzie z drugiej połowy Paul Nassif. Jednak poradziliśmy sobie z odkryciem jej zdjęcia, przynieś błyszczącą srebrną tradycyjną torbę z klapami.

Kim Richards
Kim jest jeszcze jeden członek obsady, który złapaliśmy tylko jedną godną uwagi torbą, jednak prawdopodobnie ma o wiele więcej istotnych rzeczy, o które należy się niepokoić niż jej kolekcja torebki. Tutaj bierze notatkę od rodzeństwa Kyle’a (którego kolekcji będziemy na chwilę) z torbą z klapą Chanel.

Taylor Armostrong
Najprawdopodobniej Taylor jest najbardziej wątpliwy z członków obsady Beverly Hills, a także w niektórych przypadkach, że debata rozciąga się na jej torebki. (Notorycznie, jej Birkins odkryto, że są fałszywe, kiedy próbowała je wykorzystać jako częśćUgoda garnitura.) Jesteśmy w 100% pewni, że ten lustrzany srebrny trzciny Krakoff Bokser jest jednak prawdziwy. Odbierz autentyczny krótki artykuł za 1090 USD za pośrednictwem Net-A-Porter.

Louis Vuitton Le Fabuleux, który nie jest już produkowany, wydaje się być jednym z ulubionych Taylora z szczęśliwszych czasów pieniężnych.

Taylor’s Gucci Monogram Horsebit Carry jest doskonałym codziennym niezbędnym – mamy nadzieję, że trzymała się tego w pozwie. (I że na początek było prawdziwe.) Kup Gucci za pośrednictwem gucci.com.

Brandi Glanville
Brandi jest jednym z najnowszych członków obsady, a jej zuchwałe poczucie humoru czyni ją jedną z moich ulubionych. Brandi wygląda na to, że nie jest znaczącą torebką, ale w jej kolekcji odkryliśmy kilka pożądanych produktów. Przyniesie dwa z nich na tym zdjęciu – torbę Stella McCartney Python Falabella, a także noszenie Monogramu Louis Vuitton (trudno dokładnie powiedzieć, który projekt.) Zdobądź swoją torbę Stella za 1435 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

I czy to… czy ten chanel? Brandi, dziewczyno, trzymaj chwyt tak samo, jak kamera wideo, aby zapewnić znacznie lepszy wygląd.

Uważam, że to również Chanel, jednak wychodzenie w nocy z czarną torbą schowaną pod twoim ramieniem zdecydowanie nie jest dla mnie prosta, pod względem identyfikacyjnym.

Kyle Richards
Aby pomóc Chanelowi, którą możemy zidentyfikować, zwróćmy się do Kyle’a, który prawdopodobnie ma najbardziej zróżnicowaną kolekcję wszystkich gospodyń domowych Beverly Hills. Została przedstawiona w wyjątkowo pierwszym odcinku jako dama z fetyszem torebki, a także nie zdziwiła nas. Ze wszystkich jej torebek widzi, że przynosi swoją niezawodną beżową Chanel Cerf, nosi znacznie więcej niż cokolwiek innego.

Moją osobistą preferowaną w ogromnej kolekcji Chanel Kyle’a (liczy swoje torby Chanel wśród jej preferowanych rzeczy) jest jej ogromna niebieska patentowa tradycyjna torba klap.

Wolisz coś o wiele bardziej neutralne? Kyle ma podobną tradycyjną klapę Chanel w fundamentalnej czerni.

Kyle ma świetne oferty dzieci, a także mogę pomóc, jednak pytanie, czy ta chanel nosza była kiedykolwiek wykorzystywana jako torba dla niemowląt – byłaby idealna!

Poza Chanel Kyle ma również skłonność do Hermesa Birkinsa. Ten czarny jest jej ulubionym.

Nie mogę wybrać, czy ten Hermes Birkin jest dokładnie taki sam, który jest na ostatnim zdjęciu lub mniejszym Birkin. Tak czy inaczej, całkowicie wykopuję apel torby, dodał Kyle.

Aby Kyle ogranicza się do Black Birkins, właśnie tutaj ma wyjątkowo szanowaną wersję Tan.

Czasami Kyle spaceruje po dzikiej stronie, jak z jej Devi Kroell Python Hobo.

Ta torba Givenchy Antigona w Leopard jest też dość dzika, chociaż pragnę, aby skórzane wykończenie były czarne zamiast opalenizny. Odbierz własną Antygona za pośrednictwem Barneys za 2405 USD.

Ostatecznie jednak Kyle wydaje się lubi neutralny – ten noszenie konsumentów Givenchy Nightingale jest najlepsze w jej alei. Jeśli jest to również najlepiej twoje, Barneys ma to za 2180 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *