Patchworkowa torba na ramię z bezpłatnym wzorem Fine Craft Guild Uncategorized Gdybyś musiał teraz rozstać się z jedną torbą, co by to było?

Gdybyś musiał teraz rozstać się z jedną torbą, co by to było?

Biorąc pod uwagę nasz obecny klimat gospodarczy, ja, podobnie jak wiele innych w naszej społeczności, nie będę dokonywać żadnych dużych zakupów. Chociaż chciałbym być zabawny i żartować tutaj o tym, że i tak nie miałbym nigdzie nowej torby, prawda jest taka, że ​​zakupy najlepiej (i w dającej się przewidzieć przyszłości) są na plecach. Podczas gdy wielu z was już przyrzekło, że w tym roku kupili własne szafy, niektórzy z was mogą również wykorzystywać ten czas do ponownej oceny swoich kolekcji.

Zeszłej wiosny zrobiłem duże sprzątanie i sprzedałem 3 torby, ale z wszystkim, co dzieje się na świecie, mentalnie oceniłem moją obecną kolekcję. W końcu torby to po prostu „rzeczy”, a jeśli nie przyniosą nam rozkoszy, prawdopodobnie nie powinniśmy ich trzymać.

W przeważającej części moja kolekcja torebek wywołuje we mnie rozkosz i wciąż czuję się pośpiesznie, gdy wyciągam wiele z nich z ich worków na kurz. Używam wszystkich moich toreb i nie mam tak wielu żalu, które kupują torby, siedząc w pobliżu (już się z nimi rozstałem), ale nadal ponownie oceniam moje utwory. Gdybym musiał rozstać się z jedną torbą z mojej kolekcji najlepszej, na bok odsprzedaży, co by to było?

Odpowiedź dla mnie jest dość łatwa i może cię zaskoczyć. Z łatwością rozstałbym się z moją czarną torbą Flap Gucci GG Marmont. Chociaż lubię tę torbę, naprawdę tak, po prostu nie jestem w niej zakochany. Nadal jednak dostaję ode mnie regularne użycie, ponieważ jest niezwykle łatwa w noszeniu, ponieważ jest czarna i może być ubrana w górę lub w dół. Jednak jednocześnie czuję, że używam go tylko po to, aby go używać. Nie jest to ani tu, ani tam, jeśli ma to sens, i bardzo wybrałbym codzienną czarną torbę, którą uwielbiam, w porównaniu z jedną, po prostu toleruję.

Nie mam nic przeciwko tej torbie, w rzeczywistości trudno powiedzieć, czy tak naprawdę żałuję jej zakupu, ponieważ w tym czasie naprawdę tego chciałem i zachwycałem się jej użyciem przez jakiś czas. Nadal poleciłbym tę torbę komuś, kto desperacko jej chciał – to mniej niż 2 000 $, co jest plusem, a ponadto jest funkcjonalna i modna, ale dla mnie po prostu nie sprawia, że ​​moje serce trzepotało, gdy ciągnę jej do użytku po kilku tygodniach przechowywania.

Właściwie dyskutowałem o sprzedaży tej torby, ponieważ jest ona w wyjątkowym stanie, ale zrobiłbym to tylko wtedy, gdybym zastąpił ją podobnym stylem, ponieważ nie posiadam innej codziennej czarnej torby. Finansowo nie ma to teraz sensu (i nadal nie było wcześniej tego wszystkiego), ponieważ musiałbym włożyć dużo dodatkowej gotówki lub sprzedać dwie rzeczy, aby zastąpić dziurę w mojej kolekcji. Gdybym mógł wykonać równomierną pracę handlową, wiem dokładnie, co kupiłbym – torba Bottega Veneta Casette.

A co z wami? Niezależnie od tego, czy zrobiłbyś to za odrobinę dodatkowej gotówki, czy zamiast kupować nową torbę, sprawiłoby, że byłaby znacznie bardziej zamiany, która torba w Twojej kolekcji pożegnałbyś się teraz najlepiej?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *